Skocz do zawartości

[54L]Przemysław Szymura-Through The Among Hen


Przemek.Sz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Galaxy zachowują się podobnie jak każda ławicowa rybka ;). Poruszają się skokami, nie robią sobie krzywdy, a przynajmniej są to bardzo rzadkie przypadki. Co do krewetek to niektórzy twierdza, że połakomią się na małe osobniki. Ciekawe w obserwacji, ładnie "tańczą" przy zalotach i ustalaniu hierarchii w grupie. Moim zdaniem galaxy bardzo ładnie pasowałoby do tego zbiornika ewentualnie r. brigitte :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microrasbory erythromicron i galaxy, boraras brigittae, drobniczki, albo tak jak napisałem w innym temacie coś z micropoecilia. To najbardziej do takiego baniaka. Tylko o ile te pierwsze ryby, mimo że raczej spore rzadkości da się kupić w zwykłych sklepach, to dostępność ostatnich jest praktycznie zerowa, a jeśli już je znajdziesz, to będą bardzo drogie.

 

Akwarium jak najbardziej poprawne, aczkolwiek teraz jeszcze głowy nie urywa. Takich arnżacji nie ocenia się od razu po założeniu. Rozumiem że woda/wkłady z innego baniaka, skoro tak szybko pojawiły się krewety? Jak stoisz z parametrami wody? Rozumiem że pełen zestaw testów kropelkowych jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microrasbory erythromicron i galaxy, boraras brigittae, drobniczki, albo tak jak napisałem w innym temacie coś z micropoecilia. To najbardziej do takiego baniaka. Tylko o ile te pierwsze ryby, mimo że raczej spore rzadkości da się kupić w zwykłych sklepach, to dostępność ostatnich jest praktycznie zerowa, a jeśli już je znajdziesz, to będą bardzo drogie.

 

Akwarium jak najbardziej poprawne, aczkolwiek teraz jeszcze głowy nie urywa. Takich arnżacji nie ocenia się od razu po założeniu. Rozumiem że woda/wkłady z innego baniaka, skoro tak szybko pojawiły się krewety? Jak stoisz z parametrami wody? Rozumiem że pełen zestaw testów kropelkowych jest.

Jak wspomniałem w pierwszym poście, startowałem na ok 10 L starej +ro+ stara ceramika i wkłady. Na razie jadę na testach paskowych tetry, została mi ich końcówka, z kropelkowych wezmę chyba z Zoolka. Do tygodnia przejdę na kubełek, czekam tylko na szklane rurki.

 

Z rybek obstawiałbym na galaxy albo na hyphessobrycon amandae, póki co musi mi się troszkę baniak zagęścić żeby krewetki miały spokój no i oczywiście ustabilizować. Zastanawiam sie czy ta rotalla z tyłu to dobry pomysł... Pomyślimy nad tym jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...