Skocz do zawartości

CR 65 POMOCY


mierzej16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem tło własnej roboty i jednym z produktów do wytworzenia była zaprawa wodoszczelna ceresit cr 65, mam pytanie szukałem na internecie ale same są po 25 kg, ale to kosztuje 55 zł +przesyłka 30 zł masakra, a w moim mieście w hurtowni jak zapytałem czy maja takie cudo to usłyszałem "a co to jest?". Wiecie może czy to występuje może w opakowaniach 5kg albo macie na sprzedaż tyle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz,tak się składa, że niema. Chyba będę musiał do was się wybrać sprawdzę zaraz ten drugi co mi padłeś.

możesz sprawdzić czy to jest to ? ten z symbolem KRR_196 za 1 sztukę tylko nie wiem czy to 1 kg 3 zł z groszami

http://www.technologie-budowlane.com/Techniczne_systemy_budowlane-pc-47-42_47-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie spieszy mi się narzazie szukam a o zakupie myślę na początku kwietnia jak wyplata zasili moje konto (w chwili obecnej zgromadziłem styropian 2cm utwardzany pianki montażowe 2 puszki, no i chęci do pracy) jeszcze brakuje mi tego cudeńka do obmazania i farby faust tej co mam Maaro78 w opisie tła. A co do tej Farby ty bardziej doświadczony możesz polecić mi jakąś farbę po której tło bee mógł trzymać z pysiakami ( i podaj mi nazwę tych pysiaków pomarańczowych szukałem nie mogłem znaleźć a po wszystkich przeróbkach bym miał chęć sobie zamówić takich kilka sztuk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Danielu o ile tak mogę do Ciebie pisać? Jak byś załatwił ten specyfik do mazania cr 65 lub kerkoll to w jakich ilościach o 25 kg czy była by możliwość mniejszych ilości dzisiaj już przyniosłem styropian 3 cm dwa arkusze i 5 cm 1 arkusz spróbuje przeciąć to prądem może mi się uda jeszcze tylko farbki i ten specyfik do obmazania i pokaże co zrobiłem jak ukończę o ile zacznę ? Już mam komu oddać moje pociechy nie pyszczakowe które do tej pory żyły razem i zrobię full Malawi zamiary mam dobre tylko czy mi coś z tego wyjdzie (przepraszam za brak interpunkcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...