Skocz do zawartości

PROSZE O PORADE


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam maly problem.

Dostalem akwarium ktore posiada tlo z jakiegos tworzywa sztucznego ,tlo jest porosniete glonami oczywiscie juz wysuszone wszystko bo stalo toche czasu puste.

Jest jakas mozliwosc usuniecia tego zelonego nalotu jakims preparatem ,czy moze zostawic tak jak jest tylko wyszorowac to jakas szczotka?Na pokrywie tez bylo ale tam juz sie z tym uporalem.Bardzo prosze o porade.

 

Pozdrwaiam :ugeek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio swoje potraktowałem, taką wilgotną ściereczką do zmywania naczyń. Wszystko ładnie zeszło. Wcześniej myłem je takimi specjalnymi szczotkami z magnesem, ale jako, że jest pofałdowane to nie było to zbyt wydajne:-) Dobrze, też działają różne chemikalia na glony, ale mi jakoś żal rybek....po co je truć. Tło strukturalne raczej nie jest zbyt drogie, ale z drugiej strtony po co wywalać kasę na darmo, radzę spróbować ściereczką:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie tło zewnętrzne więc farby mogąbyć jakie chcesz , moim zdaniem najwygodniejsze są w spryu.

Owszem najwygodniejsze ale do dużych powierczhni, do małych, jeżeli chodzi o spray to trzeba iść do skateshop po końcówki o różnych szerokościach. Uważam że bardziej by się sprawdziły farby z puszki. Bierzemy pędzel i malujemy "bohomazy". Ja osobiście mam paskudną tapetę ale na weekendzie sobie zrobię z mchu(wewnętrzne tło)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...