Skocz do zawartości

Co mi niszczy roslinki...


Soyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium 96l, obsada; 4 mieczyki, 3 gupiki, 4 danio pregowane(1 lamparci), 2 kirysy, 1 kirysnik, bocja wspaniala, no i ten glonojad, woda filtrowana przez cascade 500, roslinki (resztki)moczarki, anubias, kabomba, i niedawo kupiona(juz obzarta) justicia schinpen, nie wiem jaka jest polska nazwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium 96l, obsada; 4 mieczyki, 3 gupiki, 4 danio pregowane(1 lamparci), 2 kirysy, 1 kirysnik, bojca wspaniala, no i ten glonojad, woda filtrowana przez cascade 500, ro

Więc jednak musisz go oddać bo ta rybka osiąga rozmiary dochodzące do ponad pół metra! Bocja również się nie nadaje. Więc myślę ze to ta rybka niszczy Ci rośliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bocja z tego co wiem to bocja w warunkach akwariowych nie osiaga duzych rozmiarow

25-30 cm to nie dużo? Na 100% nie nadaje się do Twego zbiornika a po za tym to ryba stadna min. 6 sztuk. W Twoim zbiorniku nie osiągnie dużych rozmiarów to fakt , bo skarłowacieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem 2 kiryski, 1 kiryśnika, i glonojada ZBROJNIKA LAMPARCIEGO (GIBBICEPS) i zauważyłem stopniowe niszczenie roślinek, podejrzewam zbrojnika czy mam go oddac ? Bo to on jest chyba winowajca.

Kirysy to też rybki stadne więc proszę o większą ilość. Zbrojniki może 2 (parka)?? Można otoski w razie czego, ale i tak jak dla mnie wystarczy tyle ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chcialbym miec parke lecz w zoologicznym sprzedaje pani, ktora nie umie rozrozniac plci rybek(te podstawowe mieczyki, gupiki rozrozni), jak chcialem kiedys kupic pielegnice ramireza parke to mi cyrk odstawila, mialem szczescie, ze byl w zoologiczym kolega, ktory mial kiedys sklep zoologiczny to mi wylowil pakre :) Z tym to glonojadami to ciezko bedzie jesli chodzi o parke...wiem, ze pisalem, ale nie o roslinkach. Bojce dostalem w prezencie od siostry, cos jej tam wspominalem o tej rybce.... no i kupila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...