Skocz do zawartości

blaknięcie ogonów gupika , samiec bez ogona


Jaco90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A filtr wewnętrzny Atmana mi leży taki do akwa 50l. Został mi jak za małolata miałem jakieś tam rybki :D

Wiem wiem że filtr nie wciąga ale w malutkim akwa do których bym je przerzucił tzn 4l aż :D może nimi poniewierać xD Ew napowietrzacz kupie jakąś mała kostkę bo mam tylko kurtynę, tylko kiedy do nich to dać? Nie za małe jeszcze ? Jest ich około 30 , padło sporo zwłaszcza z tej późniejszej pory (kociła się na 2 razy z przerwa 2 godzinną ) a było tego z 80 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy je z kotnika przełożyć do tego akwarium ?? Muszą mieć grzałkę? Bo mam mała 20W bez termostatu a zapomnę o niej i je ugotuje... A wracając do tematu w akwarium na razie spokój nic mi nie pada ;p przynajmniej dziś , i żadnych śladów choroby nie ma.

P.S No to kupie pierwsze podkolanówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzeń z zoologicznego mam , ma dopiero 2 dni , a żwirki też z zoologi. Temperatura w akwarium to 26.3 st.C , a w małym akwarium mam 23 stopnie. Więc kiedy je mogę przełożyć jeśli wgl mogę ;p

Dziś poczytałem o pleśniawce , 3 danio leciały znów na pletwach , no i zrobiłem im kąpiel w nadmanganian potasu , jak pisało 30-60min , po 10minutach all zdechły....... dobiło je to zamiast pomóc:/

Ja już żywcem nie wiem co to jest , z tym azotanem zrobiłem nie karmie ich 4 dzień wodę podmieniłem 2 filtry + napowietrzacz chodzi temp podniosłem o 2 stopnie, już sam nie wiem co robić:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...