Skocz do zawartości

tematy o chore ryby... czy musi byc ich az tyle?


pyszu18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. przegladajac dzis dzial Choroby i leczenie zlapalem sie za glowe... na pierwszej stronie znajduje sie az 6 tematow na temat choroby zwanej RYBIA OSPA... czy jest konieczne, aby ich tyle bylo? nie chodzi mi to, ze moderatorzy sie nie wywiazuja, bo to nieprawda. chodzi mi o to, czy uzytkownicy musza za kazdym razem zakladac swoj temat? nie przegladalem dlaszych stron, bo zdecydowalem, ze czytac co chwile "ospa rybia, co zrobic" to poprostu nie robota... rozumiem, ze kazdy ma inna obsade, inny zbiornik. ale czy na prawde musi byc ich (tematow) az tyle? mozna przeciez czytac info na http://www.superakwarium.pl, szukac w google, przegladac forum i korzystac z funkcji szukaj .....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie chodzi tu o usuwanie, bo to jest Wasza zbedna praca. lepiej zapobiegac niz leczyc. mam nadzieje, ze przeczytaja moj pierwszy post osoby, ktore zakladaja te "chore" tematy. bardzo dobrym posunieciem bylo przyklejenie przez ADMINA tematu ze spisem obsad do zbiornikow. mysle, ze warto rowniez zrobic tak z chorobami. chetnie sie tym zajme i podesle post do ktoregos z administratorow, ktory pozniej sie przyklei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pomimo tego że dana osoba znajdzie opis choroby i sposoby leczenia jej i tak będzie wolała napisać na forum,dla pewności czy dobrze robi.Ludzie zakładający takie tematy to w większości osoby początkujące i czasem nawet nie mają pojęcia jak stosować dany lek lub co zrobić z chorą rybą.Ale jeśli masz ochotę zrobić coś takiego ja nie mam nic przeciwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...