Skocz do zawartości

Pierwsze samodzielne akwarium :)


Abuno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zbiornik:80X25X40

 

Ośiwtlenie:Lampa t8 2X20W (Hagen- aqua-glo i life-glo)

 

Filtracja:JBL e900

 

Podłoże:JBL AquaBasis Plus, żwir bazaltowy 2-5 mm, biały piasek kwarcowy

 

Flora: mech- FLAME, TAIWAN MOSS, CHRISTMAS, PHOENIX. Mini pelia, Hemianthus callitrichoides, Gałęzatka, Riccia fluitans.

 

Dekoracje:Lawa wulkaniczna (8kg)

 

Tło: Niebieski brystol :)

 

Akwarium wystartowało 29-01-2012

 

Zdjąłem za dużo z "wagi" zdjęcia i straciło dużo na jakości, wieczorkiem poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka fotek, ale generalnie to dupowaty ze mnie fotograf :)

Co do życia to już w nim jest, ale nie chciałem tego ujawniać bo mnie zlinczujecie :), pływa tam to wszystko co mi zostało z poprzedniego akwarium, które można powiedzieć że dostałem gotowe.

2x mieczyk

2x glonojad

2x prętnik

5x gupików

5x razbora klinowa

1x brzana ssąca

2x polipterusy

1x bojownik

2x kosiarka

5x Ampularii żółtych

misz masz na maksa, wiem, ale rybki były kupowane na zasadzie co podoba się mojej córce :)

cóż myślę że po jakimś czasie wszystko się uporządkuje,

Co do gumek to myślę że niedługo już je pościągam, była to najwygodniejsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dowiedziałem się jak już je miałem, przypadkowo luknąłem film na youtub-ie, jak gość karmił je rosówkami (istne potwory). Cóż jeżeli zaczną osiągać rozmiary nie sprzyjające im do życia w tym akwarium będę je musiał oddać, ale mam cichą nadzieję że nie rosną zbyt szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...