Skocz do zawartości

Urozmaicenie diety w akwarium - Porady..


AliBaba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zmienić rybką dietę w akwarium rybki jakie posiadam:

Mieczyki, Gupiki, Neony Innesa, Kiryski Pstre.

 

Od początku istnienia akwarium czyli (Maj 2011) ryby są karmione produktami Tropical, w ostatnim czasie karmię je w taki sposób, że staram się aby przynajmniej zawsze była jakaś zmiana np.: Rano BioVit na wieczór SuperVit to na drugi dzień Rano: Mieszanka (z płatkami nie wiem dokładnie jakimi i Dafnia Witaminizowana) wieczorem BioVit i rano SuperVit itd.. prawie zawsze mi się to udaję jakieś małe procenty dni że jest troszkę inaczej.

 

W poniedziałek będę w mieście wiec wstąpię do Zoologicznego i tak muszę kupić pokarm ponieważ zostało na kilka dni SuperVit'u i własnie zastanawiam się jaki pokarm kupić (może jakieś porady ??).

 

Myślałem aby stosować pokarm mrożony taki mix aby były każdego po trochu, najlepiej by było..

Żywy raczej nie wprowadzę, ponieważ jakoś nie wyobrażam sobie trzymać robale w pojemniczku :D .

 

I jeszcze gdybyście mogli mi podpowiedzieć ile razy w tygodniu podawać mrożonki, 1-2dni czy to nie ma różnicy ?.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem wypowiedzi do końca...

Chyba nawet nie przeczytałeś tego co napisałem, powiedziałem, że nie będę stosował pokarmu żywego (wiec po co 2 link?)

 

A o mrożonki myślałem, takie sklepowe niż robione własnoręcznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przeczytałem do końca.

 

Po co karmić ryby wiecznie płatkami?? Chciałbyś dostawać na co dzień tylko chleb? Ewentualnie od święta jakiś inny gatunek pieczywa?

 

Linki podałem dwa. Jeden z normalnym pokarmem. Drugi z żywym, gdyż czasem nie jest to nie wiadomo co.

 

Nie zrozumiałeś sugestii.

Nie szkodzi.

Kup płatki jakie mają akurat w promocji i tez będzie oki ;)

 

Poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...