Skocz do zawartości

Aquael Multikani 800.Opinie


dawide
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój poprzedni temat został zamknięty a ja dalej się zastanawiam nt filtra zewnętrznego. Do głowy przyszedł mi filtr Aquael Multikani 800. Na pewno przemawia do mnie marka + bardzo atrakcyjna cena. Chcę korzystać z tego filtra w akwarium 300 l. Moją alternatywą HW 303A.

A jakie są wasze opinie nt tego filtra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknąłem ponieważ napisałeś,cytuję:

 

"Dzięki za poradę...przekonaliście mnie,kupuję HW 303A...właściwie nawet jakby się zepsuł po 2-3 latach to nawet jak kupie następny wyjdzie to taniej niż bym kupił na chwilę obecną Unimax 500"

 

Jak chciałeś kontynuować wątek wystarczyło napisać PW o odblokowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po namyśle nie moge sie przekonać do chińczyka,mam trochę złe doświadczenia z tym badziewiem...

Miałem ten sam dylemat,jednak zaryzykowałem i kupiłem HW 302,mam tez JBL e900 i mogę powiedzieć,że nie widzę różnicy w kulturze pracy i wydajności(oczywiście każdego w jego litrażu)między tymi filtrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HW-303A mam od około miesiąca w zbiorniku 240l , również wachałem się czy go kupic , czy będzie cichy , wydajny i powiem szczerze że nie zawiodłem się. Jest bardzo cichy wykonany z dobrych materiałów woda kryształ dołożyłem filtr mechaniczny wewnętrzny bo kubełek z deszczownią ma słabą cyrkulację wody i nie do końca zbierze wszystkie pyłki , ale za tą kase szczerze polecam ten kubełek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=700 - Bardzo dobry reportaż, przeczytaj.

 

Ja w 286L miałem e900 JBL i działał bardzo dobrze, w 329L już nie bardzo, ale to moja wina - nie kupiłem dłuższych rurek i wlot i wylot były obok siebie, przez część zbiornika nie była płynnie filtrowana (zbiornik 150cm)

 

Jeżeli bedziesz używać standardowych rurek, to JBL bedzie idealny do 100-120cm akwa. Teraz używam go w 200L i jest dwa razy lepszy od Tetratec ex700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba macie racje że nie ma co wybrzydzać z moim funduszem na to HW bo po podliczeniu tych wszystkich modułów i wkładów to wcale tak tanio nie wychodzi...

 

Pytanie co do HW? Czy lepiej kupić HW 303A (przepływ 1400l) czy 302B(przepływ 1000l) ale za to z lampą UV? Cena jest własciwie ta sama a ta lampa UV mnie mocno zachęca bo kupowana dodatkowo to wydatek około 100 zł...Gadałem z gościem to mówił że ta 302 w zupełności wystarczy tyle że trzeba zainwestować w porządne wkłady bo na tych co są w standardzie nie będzie dobrego efektu... Jak się do tego ustosunkujecie? I czy ta lampa UV jest warta poświęcenia wielkości przepływu? W sumie nawet przy 1000l/h przepompuje 3-krotność mojego akwarium więc reguła zachowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=700 - Bardzo dobry reportaż, przeczytaj.

Trochę OT ale następny który potrafi ściągnąć zdjęcie z internetu, ale nie potrafi spytać o zgodę autora. Jestem za ACTA!!!!

:?::?: Nie rozumiem Ciebie chłopie. Test to test, a co za zdjęcie "ściągnąłem" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...