Skocz do zawartości

Zbrojniki - otoski - wszystko mi umiera.POMOCY !!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc wszystkie ryby które jedzą glony mi umierają po jakimś czasie nie mam pojęcia dlaczego?

Problem już poruszałem na :

viewtopic.php?f=6&t=3557

od dwóch tygodni akwa jest po restarcie - wszystkie ryby czuja się świetnie ,

niestety po tygodniu zmarł otosek był dokarmiany tabletkami i miał co jeść na szybkach.

Powiedzcie mi co mam robić albo jaką rybę kupić która będzie jadła dużo glonów podobnie jak zbrojniki czy otoski??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o pomoc wszystkie ryby które jedzą glony mi umierają po jakimś czasie nie mam pojęcia dlaczego?

Problem już poruszałem na :

viewtopic.php?f=6&t=3557

od dwóch tygodni akwa jest po restarcie - wszystkie ryby czuja się świetnie ,

niestety po tygodniu zmarł otosek był dokarmiany tabletkami i miał co jeść na szybkach.

Powiedzcie mi co mam robić albo jaką rybę kupić która będzie jadła dużo glonów podobnie jak zbrojniki czy otoski??

Z twojej wypowiedzi wynika, że wpuściłeś ryby po kilku dniach... Skoro akwa jest po restarcie 2 tygodnie, po tygodniu padł ci otosek to po ilu dniach wpuściłeś rybki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jesli chodzi o testy to troche kosztuja. najwazniejsze to te 3 o ktorych ci napisalem. sa tez testy paskowe (kilka w jednym pasku).sa dosyc tanie ale malo dokladne. Ja ich uzywam ale daja mi tylko obraz czy wszystko jest na swoim miejscu i czy parametry nie odbiegaja za bardzo od siebie. Do ogolnego sprawdzenia sie nadaja ale jak pisalem to dokladnych wartosci nie odczytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item564166239_jbl_tes ... 2_no3.html

ja uzywam tych paskowych ale sa malo dokladne, przy dobrej obserwacji zbiornika w zupelnosci wystarcza. Ale jesli chcesz sie bawic profesjonalnie to lepsze beda testy kropelkowe, troche wiekszy wydatek no ale i jakosciow jest roznica. Nie chce cie namawiac do paskow bo zaraz ktos mnie zlinczuje ze lepsze sa kropelkowe i bedzie mial racje, ale na moje potrzeby w zupelnoci wystarczaja. Pewnie nie bawisz sie w co2 ani w odwrocona osmoze, pewnie tez nie bedziesz robil holendra wiec po co wydawac kase.wybor nalezy do ciebie. Zapraszam do obejrzenia mojego zbiornika, zobaczysz co mozna zrobic bez testow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...