Skocz do zawartości

Początek 300l.


Rekomendowane odpowiedzi

300l dla gupików i molinezji to zmarnowane 300l wody jeżeli nie masz na tyle doświadczenia i na tyle kasy żeby hodować paletki to są jeszcze skalary które mnie się bardziej podobają od paletek ;) no ale o gustach się podobno nie rozmawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega podał konkretne linki do ryb . W kolejnym poście pytasz dokładnie o to co w tych linkach jest wyjaśnione (sprawdziłem) Więc czegoś nie kumam ......... Sorki może jestem złośliwy ale skoro interesują cię warunki hodowli tych ryb (czy mogą byc z roślinami ???) to sobie o tych rybach poczytaj . Bo coś mi się zdaje że tylko na zdjęcia zerkasz i zamykasz ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zamiast czytać artykuły jakichś hodowców poczytał o jeziorze w encyklopediach. to najlepsze źródło informacji dotyczące tego, jakie organizmy żyją w takich wodach, bo hodowcy opierają to na własnych doświadczeniach a w encyklopedii przeczytasz jednak jak to jest w naturze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz grzałke 150 w to ci wystarczy jak masz 25stopni ja mam 25w grzałke w akwa 90l i w_ogóle nie grzeje bo ciepło jest a 25 wystarczy chyba ze kup sobie regulator_i_podstaw na 26 i tylko bedzie grzała prze kilkanascie minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...