Skocz do zawartości

Danio


seop1988
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem rybka jest chora lub bardzo przekarmiona . Zrób głodówkę 3 dniową i jak dalej rybka zostanie w takim stanie to znaczy ,że jest chora.

Bez przesady przekarmione. To co wsadzali jej pokarm na siłę . Moim zdaniem jak w przeciągu kilku dni jej to nie zniknie to jest chora.

RYbka ma nastroszone łuski ??

123patryk, zdecyduj się ;)

 

seop1988, napisz coś więcej o akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danio bez powodu nie leżało by na dnie one są ruchliwe i zawsze przy tafli szaleją a ta ryba albo jest sama albo przekarmiona albo chora.

Bez urazy ale ona na tej fotce wygląda raczej jakby żarcia na dnie szukał niż leżała. Szaleją tam gdzie chcą nie tyko pod taflą, lecz po całym akwa:)

Danio z natury są w ciągłym ruchu, nawet w nocy, te ryby można by powiedzieć nie odpoczywają. Jeśli rybcia siedzi w miejscu to raczej zdrowa nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Danio z natury są w ciągłym ruchu, nawet w nocy, te ryby można by powiedzieć nie odpoczywają. Jeśli rybcia siedzi w miejscu to raczej zdrowa nie jest."

No wiesz tez mam danio i jakos w nocy zastyga w bezruchu jak reszta moich rybek.Moje samiczki danio tez maja duże brzuszki ale nie aż tak.

 

Ja nie zauważyłem aby "zastygały bezruchu", wręcz przeciwnie...

Jest to samica, która porządnie pojadła. Rano będzie miała normalnych rozmiarów brzuszek.

Tyle ode mnie w temacie.

Pozdrawiam Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one zawsze są pierwsze przy szybie dlatego też zrobiłem im zdjęcie ogólnie ona zawsze szaleją a co do akwarium oprócz ozdób nie ma w nim nic sztucznego 4 rośliny 1 większa zbiornik 63l skład to 3 danio 8 neonów glonojad i 2 gupiki . Mi chodzi o to ze ich nie idzie powstrzymać przed jedzeniem bynajmniej te 2 po czym wnioskuje że to samice bo 3 wygląda normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano będzie miała normalnych rozmiarów brzuszek.

Yhym. Proszę autora tematu o zdjęcie jutro z rana tej Danio. Zobaczymy czy będzie takich samych rozmiarów. Ja mówię, nie.

 

Spokojnie. Karm tak jak karmisz, możesz mniejsze porcje dwa razy dziennie. A raz w tygodniu rób głodówkę i będzie ok:)

Zastosuj się do tej rady.

Wiadomo, że Danio prawie zawsze są pierwsze przy jedzeniu. Karm małymi ilościami i tyle. Nie przejmuj się tym, że inne ryby mogą być przygłodzone. Gdy będą na prawdę głodne spokojnie przepchają się przez Danio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...