Jump to content

Danio

seop1988
 Share

Recommended Posts

Moim zdaniem rybka jest chora lub bardzo przekarmiona . Zrób głodówkę 3 dniową i jak dalej rybka zostanie w takim stanie to znaczy ,że jest chora.

Bez przesady przekarmione. To co wsadzali jej pokarm na siłę . Moim zdaniem jak w przeciągu kilku dni jej to nie zniknie to jest chora.

RYbka ma nastroszone łuski ??

123patryk, zdecyduj się ;)

seop1988, napisz coś więcej o akwarium

To co wsadzali jej pokarm na siłę .

:shock:

Jakbyś obserwował ryby niż tylko podchodził do akwarium i rzucał jedzenie swoim rybom to zauważyłbyś, że ryby z natury mogą jeść i jeść.

Dlatego też ryb nie karmi się do bólu tylko kilka razy dziennie po trochę.

Danio bez powodu nie leżało by na dnie one są ruchliwe i zawsze przy tafli szaleją a ta ryba albo jest sama albo przekarmiona albo chora.

Bez urazy ale ona na tej fotce wygląda raczej jakby żarcia na dnie szukał niż leżała. Szaleją tam gdzie chcą nie tyko pod taflą, lecz po całym akwa:)

Danio z natury są w ciągłym ruchu, nawet w nocy, te ryby można by powiedzieć nie odpoczywają. Jeśli rybcia siedzi w miejscu to raczej zdrowa nie jest.

"Danio z natury są w ciągłym ruchu, nawet w nocy, te ryby można by powiedzieć nie odpoczywają. Jeśli rybcia siedzi w miejscu to raczej zdrowa nie jest."

No wiesz tez mam danio i jakos w nocy zastyga w bezruchu jak reszta moich rybek.Moje samiczki danio tez maja duże brzuszki ale nie aż tak.

"Danio z natury są w ciągłym ruchu, nawet w nocy, te ryby można by powiedzieć nie odpoczywają. Jeśli rybcia siedzi w miejscu to raczej zdrowa nie jest."

No wiesz tez mam danio i jakos w nocy zastyga w bezruchu jak reszta moich rybek.Moje samiczki danio tez maja duże brzuszki ale nie aż tak.

Ja nie zauważyłem aby "zastygały bezruchu", wręcz przeciwnie...

Jest to samica, która porządnie pojadła. Rano będzie miała normalnych rozmiarów brzuszek.

Tyle ode mnie w temacie.

Pozdrawiam Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.:)

one zawsze są pierwsze przy szybie dlatego też zrobiłem im zdjęcie ogólnie ona zawsze szaleją a co do akwarium oprócz ozdób nie ma w nim nic sztucznego 4 rośliny 1 większa zbiornik 63l skład to 3 danio 8 neonów glonojad i 2 gupiki . Mi chodzi o to ze ich nie idzie powstrzymać przed jedzeniem bynajmniej te 2 po czym wnioskuje że to samice bo 3 wygląda normalnie

Rano będzie miała normalnych rozmiarów brzuszek.

Yhym. Proszę autora tematu o zdjęcie jutro z rana tej Danio. Zobaczymy czy będzie takich samych rozmiarów. Ja mówię, nie.

Spokojnie. Karm tak jak karmisz, możesz mniejsze porcje dwa razy dziennie. A raz w tygodniu rób głodówkę i będzie ok:)

Zastosuj się do tej rady.

Wiadomo, że Danio prawie zawsze są pierwsze przy jedzeniu. Karm małymi ilościami i tyle. Nie przejmuj się tym, że inne ryby mogą być przygłodzone. Gdy będą na prawdę głodne spokojnie przepchają się przez Danio.