Skocz do zawartości

Jak i czym karmic otoski?


mitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie jak i czym karmić Otoski gdyż widzę ze okrzemek z szyb zniknął zaczynam się bać co by nie po przymierały z głodu. Dodam ze na dnie pływają kiryski wiec pokarm z dna szybko zostaje wchłaniany? Czy karmienie nocą suchym pokarmem?? Typu supertabin b lub spirulina czy zwykłe płatki ovo bio vit??;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie powiedzieć o co chodzi z tym karmieniem nocą? Po co to? Normalnie w dzień nie można?

 

Czytaj ze zrozumieniem. Odpowiedzi padły w dwóch postach powyżej.

mod. SzaraMysz

 

To co na tym forum robią admini, to po prostu żal.

 

Nie jestem adminem. Adminów jest dwóch, co więc do nich masz?

mod. SzaraMysz

 

Wystarczy rzucać tabletki. Ja tak robię (w dzień) i jakoś nie ma problemu. Mówią niektórzy, że w nocy, bo normalnie inne ryby zeżrą, zanim doleci na dno, a poza tym, lepiej karmić wtedy(pora dnia lub nocy), kiedy ryba je w naturalnym środowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To co na tym forum robią admini, to po prostu żal.

 

 

Tak przy okazji: tam jest wpis moderatora, a nie admina. Ale to szczegół prawda? ;)

 

Wracając do tematu:

Noooo... userzy są za to super :D

Szczególnie Ci co w 4 poście na forum, już mają problem :roll:

 

Jak się coś nie podoba to do widzenia.

Nikt Cię nie zmuszał do logowania się tutaj.

Nikt Cię nie zmusza abyś tutaj był.

Po lewej na górze masz opcję: wyloguj się.

Kliknij tam i nie płacz na wstępie jak dziecko. Ja nie mam już cierpliwości dla płaczków i marud, więc nie będę tolerował takich komentarzy w postach.

Ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, bo nie bardzo rozumiem.

Dałeś mi ostrzeżenie za...

Napisałeś coś o płaczu i marudzeniu, ale to chyba nie powód do dawania ostrzeżeń.

 

I kolejne. Temat o otoskach to nie miejsce do dyskusji o ostrzeżeniu. Takie sprawy załatwia się na PW. To traktuje jako spam/OT i zgodnie z regulaminem tego forum nagradzam. // Atreyu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...