Skocz do zawartości

Glonojad


Rekomendowane odpowiedzi

To są zdjęcia glonojada, bo jak bym opisał, to by powiedziano, że za mało dostarczyłem informacji... I nie robię sobie żadnych jaj... A zdjęcia możesz sobie usunąć... Mi zależy, abym się dowiedział, dlaczego wyrzuciłem około 50 złoty na glonojady, które zdechły mi w ten sam sposób :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakie masz akwarium, jaki litraż, parametry wody i obsadę i czym karmiłeś.

Jak klikam w link to sie nic nie pokazuje tylko tylko "nazwa pliku glonussur.rar" na fioletowo, strona na szaro i kilka jeszcze napisaow. Ot co. Wstaw fotke z komputera poprzez "przegladaj". I tyle wykrzyknikow nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* 25 litrów

* obsada: filtr, grzałka, pompka, żwirek kwarcowy, korzonki, trochę mchu jawajskiego, żarówka 25W jakaś budowla z piaskowca

* obywatele akwa: 1 danio lamparcie, 12 dań pręgowanych (z czego kilka oddaję), 3 neonki innesa (czekam, aż zdechną) i 4 kiryski

* pokarm: to, co jest na szybie, TROPICALA: to, co kiryski nie znajdą: Ichtio Vit, Bio Vit i Green Algae Wafers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* 25 litrów

* obsada: filtr, grzałka, pompka, żwirek kwarcowy, korzonki, trochę mchu jawajskiego, żarówka 25W jakaś budowla z piaskowca

* obywatele akwa: 1 danio lamparcie, 12 dań pręgowanych (z czego kilka oddaję), 3 neonki innesa (czekam, aż zdechną) i 4 kiryski

* pokarm: to, co jest na szybie, TROPICALA: to, co kiryski nie znajdą: Ichtio Vit, Bio Vit i Green Algae Wafers

współczuje twoim rybką :(

dania - oddaj bo za małe akwa dla nich ..

kup lepiej gupiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... O danio wiem... Gupików nie chcę, bo się okropnie szybko rozmnażają... Zostawię tylko 5 danio, 3 neony, bojownika i 4 kiryski... I to wszystko

ale naprawde na danio twoje akwa jest za małe ... oddaj wszystkie i kup gupiki :) to nic ze sie rozmnażają :) one zjadają swoje młode wiec nie musisz odchowywac narybku :)

OBSADA 1. :

1x bojownik

4x kirysek panda

OBSADA 2. :

6x neon

4x kirys

OBSADA 3.:

4x kirys

4x gupik ( 3 samice , 1 samiec )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...