Skocz do zawartości

akwarium


GeGo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Pracy u mnie stoi od jakiegoś czasu akwarium 450l. stoi sobie w hali puste bez wody przywieziony od jakiegoś klienta (akurat nie ja je odbierałem inaczej bym zapytał) nie znam jego przeszłości ani nic.

 

myślicie że warto wziąc go sobie do domu i zrobić z niego użytek czy lepiej nie ryzykować bo nie wiem czy jak zaleje to czy nie pęknie po 2 tygodniach a to był by dla mnie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to że tam nie mogę go zalać..

Widac że szyby i silikon są ok na szybach nie ma też żadnych ryś wzmocnienia są także ok ale no sam nie wiem..

 

drugi problem mógłby być taki że mam w domu kota który jest głupi na punkcie aktulanego akwarium i skacze w szybę za rybami a tam nie ma pokrywy :/

 

Nie pytaj bierz :twisted:

Wspaniały prezent pod choinkę :D

Popatrz może jest jeszcze jedno i dasz je mi :lol:

gdyby tak się dało to bym Ci dał skoro ja bym go nie wziął ale ja w niemczech mieszkam i nie było by jak :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbym zobaczyc co da sie zrobic ja tam moge go kupić w firmie za góra 10euro nic więcej.

Więc wiele nie stracę ale szkoda bym go nie założył :D Żona jedynie by się wściekła ale przeszło by jej gdybym jej dał w prezencie doga niemieckiego :P

 

musiał bym pogadać z sąsiadami i zapytać by nie przeszkadzało by im w pralni w pewnicy i tam go zalac na 2 tygonie ale z tego co wiem to tam podłoga nie równa i w ogóle to też chyba nie za bardzo co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w firmie która zbiera niepotrzebne meble i elektro rzeczy od ludzi, później dobre meble sprzedaję jako używane tak samo z rzeczami elektro te które się da naprawić i są "jak nowe" także sprzedaje..

 

Ludzie wyrzucają naprwdę bardzo różne rzeczy zaczynająć od łyżeczki do kawy po antyki i bardzo wartościowe rzeczy.

 

także takie akwaria się zdarzają u mnie często a nie tylko w firmie ale także na tak zwanych "spermulach" czyli niektórzy niemcy nie mają co robić z rzeczami dzwonią do miasta i zamawiają takowe coś i wystawiają przed dom różne rzeczy (zdarzyło się ze jakaś babcia umarła i rodzina postanowiła zrobić taki "spermull" i wyrzucili co miała w domu wyrzucili także starą nieużywaną torebkę w której była portmonetka a w niej 300euro).

Więc żeby znaleźć na ulicy jakie kolwiek akwarium od 60l wzywż nie jest trudne sam posiadam jedno takie znalezione kompletne 54l.

 

A co do transportu to serio nie mam pojecia ja sobie wszystko sam woziłem co dwa tygodnie kombikiem z polski do niemiec. :)

 

ps. dziś naprzykałd znalazłem w pracy kaskadę Dołączona grafika do tego 15l akwarium z którego chcę zrobić kotnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodonie jutro te akwarium będzie w moim posiadaniu i znalazłem miejsce gdzie mógło by być one zalane na próbe...

 

Wszystko by było ok gdyby nie pora roku i zbliżające się mrozy...

Myślicie że coś sie stanie jakbym zalał akwarium, ale stało by one na próbe na ogródku pod gołym niebiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do domu go posatawie jak znajde mieszkanie na parterze póki co mieszkam na drugim i nie chce ryzykować :)

 

do tego czasu jak go postawie to postaram się znaleźć także pokrywe

 

najwyżej zaleję go u wujka w pralni gdzie nie powinno być tak źle z temperaturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...