Skocz do zawartości

moje nowe 8l Aktualizacja str.5 19.12.2011


jacob22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może ampularie?

Zniszczą aranżacje i będą wyglądać jak zapaśnik w maluchu.

Zdecydowanie jak ślimaki to nic większego od Helen, a i tak szczerze powiedziawszy, żadnych bym tu nie dawał. Nawet nertin, czy clinthonów, jedzą glony, ale ponoć strasznie...brudzą swoimi jajkami.

kamienie ok 30zł/kg

 

Mam takie za domem...dokładnie takie, ale jeszcze nie przesadziłeś. Niektórzy kupują kamienie >100zł za sztukę tylko po to by miały metkę z Japonii. :P

 

Akwarium ma swój klimat, ale zielsko powinno się jeszcze rozrosnąć żeby był pełen efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się nie znam, ale otoska (który jest dodatkowo rybcią stadną) w 8l to nie miałabym sumienia trzymać...

A co do amano - sama wpuściłam 2 szt. do 25l i po 3 dniach przerzuciłam do 100l z dużą ilością kryjówek i roślinności - i widać że im tam lepiej.

 

Żeby nie było :lol: aranżacja mi się podoba, jest bardzo w moim guście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otosek jest gościnie.

\

Powiem wam taką historię:

 

Moim marzeniem jest mieszkać w domu w górach bo lubię duże przestrzenie. Tam czuł bym się najlepiej. Jednak muszę mieszkać w 35 m2 w bloku i też jest fajnie staram się żeby warunki w jakich mieszkam mi odpowiadały. więc z tymi obsadami to czasami ludzie przesadzają. Staram się nie przerybiać akwarium i stwarzam rybą jak najlepsze warunki. Porządny filtr oświetlenie pokarm itd. więc otosek posprząta i do większego wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...