Skocz do zawartości

Rozpoznanie choroby roślin i pomoc ....


virtub
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! Mam od 2 tygodni nowe akwarium przy zakładaniu postępowałem według profesjonalnych wskazówek .Po odczekaniu 2 tygodni i zbadaniu testami wody moje akwarium było gotowe do wpuszczenia rybek co uczyniłem. Po pierwszym dniu zaczeło się coś dziwnego dziać z moimi roślinkami a zwłaszcza jedna , po pierwsze proszę o rozpoznanie tej roślinki gdyż jestem nowicjusz jak i określenie tego co się z nią (nimi) dzieje .Roślinka wygląda jak by w połowie obumarła liście pociemniały do tego pokryły się jak by przezroczystą , szarawa pierzynką trochę przypominającą kurz.Wrzucam kilka fotek na ocenę syt. Moje akwarium to Juwel Rekord 600 63 L Wymiary zestawu 61x31x42 Grzałka 50 W System filtracyjny 1 x filtr Bioflow Super z pompą o wydajności 280 l/h Oświetlenie Pokrywa Monolux zawierająca świetlówkę 15 W (438 mm)

 

 

ps.Posiadam Bojownika syjamskieg po pierwszym dniu od wpuszczenia go do akwarium na jego ciele pojawiły się siwe,przezroczyste przebarwienia czy mogą one być powiązane z chorobą roślin ?. Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...