Skocz do zawartości

Problem z Neonkiem Innesa!!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to byc problem z pęcherzem pławnym lub w miare niegroźne "wzdęcie". Obserwuje czasem takie zachowania u swoich ryb jak nałykaja sie powietrza znad tafli wody przy karmieniu. Po upływie nocy dolegliwosc mija. Gorsza wersja moze okazac sie nadmierne nagromadzenie zwiazkow azotowych. Mierzysz poziom NO2 i NO3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO2 i NO3- co to sa za zwiazki? i jak to zmiezyc? No bo moje brzanki tak robia ale raczej po jedzeniu. ale tez ze naj wiekszy samiec jak zbliza sie do innych brzanek to one sie tez tak zachowują, chociaż ostatno samica strasznie goni samce i to one pływają główkami w dół, wiec nie wiem dziwne takie zachowanie, ale to tylko u brzanek tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO2 i NO3- co to sa za zwiazki? i jak to zmiezyc? No bo moje brzanki tak robia ale raczej po jedzeniu. ale tez ze naj wiekszy samiec jak zbliza sie do innych brzanek to one sie tez tak zachowują, chociaż ostatno samica strasznie goni samce i to one pływają główkami w dół, wiec nie wiem dziwne takie zachowanie, ale to tylko u brzanek tak mam

 

Idziesz do zoologicznego i mówisz "Poproszę testy na Azotany i Azotyny" No i masz ;) Tylko polecam testy kropelkowe a nie paskowe bo one nie są dokładne :)

 

A po za tym testy to podstawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...