Skocz do zawartości

Dziwne pytanie xd


kasia_12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam bardzo dziwne pytanie.

Nie dawno zastanawiałam się nad tym, czy mogłabym mieć kiedyś basen W DOMU, a w tym basenie ryby ? Oczywiście basen taki duży.( jak np w willach) I jakie są plusy i minusy mojego pomysłu ? Od razu powiem, że basen byłby w "szklanym" pomieszczeniu ( tj że sufit szklany, a w pomieszczeniu dużo okien) I nad basenem jakieś mocne oświetlenie, by rośliny rosły. I czy np w takim zbiorniku, można trzymać np 2 bojowniki, albo więcej ( po prostu kocham te rybyyyy!) i jaki byłby koszt za filtry, grzałki itp ? Ja obliczyłam ze 50 000zł od ręki, ale z matmy to dobra nie jestem xD

Powiedzcie mi, czy w ogóle jest o czym myśleć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ;p Nie o to do końca mi chodziło :D Czy w zbiorniku, np będę miała 100 neonek, 10 paletek, 3 sumy, 5 glonojadów, 10 prętników itp i czy mogły by być 2 samce bojownika ? Czy jak przestrzeń będzie duża, czy sie dalej będą gryzły

 

No kąpać się oczywiście, ale w stroju do nurkowania, i rzadko. i oczywiście prysznic i porządna kąpiel przed wejściem, by nie wpuszczać tylu bakteri do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko? Ile ty masz lat ze ci do głowy przychodzą takie pomysły? Bo widzę, że nie wiele, skoro jeszcze wyobraźnia Cię ponosi. Ktoś tu zaraz powie , że tak możesz mieć w basenie dwa bojowniki, to ty siup i bojownika do kuli wraz z 2gim bojownikiem. A potem temat "Pomocy moje bojowniki się atakują!"

 

Ps. Dziwne pytanie, dziwna odpowiedź, pozdrawiam.

 

 

Mod.Janusz---Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...