Skocz do zawartości

Długość ciąży


Renn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od 2.10. 2011 r. mam 3 gupiki. Gupiczka jest już w ciąży od momentu kupna. Na różnych forach czytałam, że ciąża trwa od 3-4 tyg. W moim przypadku ciąża trwa już 5 tyg. Dziś zaobserwowałam, że gupiczka leży na ludwidze ( w asyście 2 samczyków) i jest dosyć rozleniwiona. Kiedy może urodzić?

Na wszelki wypadek kupiłam kotnik w Kakadu. Mój kotnik jest zwyczajny plastikowy, bez żadnych dziurek itp., jednak bardzo dużo osób mówi, że kotniki 2-piętrowe z dziurkami są lepsze. Czy takie kotniki rzeczywiśćie są lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam jeszcze napisać, że samczyki "cmokają" ją w brzuch... Jeden jest szczególnie namolny. I coś odbiegającego od tematu. Mam 3 molinezje (Black Molly), 2 są bardzo ruchliwe (samczyk i młoda samica) ale jedna (samica) ciągle jest ospała już od tygodnia. Je, nie widać objawów żadnej choroby. Podobnie jak gupiczka leży na liściu ludwigii przy samej powierzchni wody, w asyście "cmokającego" molineza. Czy ona jest w ciąży? Albo zachorowała na jakąś chorobę, o której nie słyszałam? :help: Pomóżcie mi proszę! :help:

PS: Jak coś mogę dodać zdjęcia. :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...