Skocz do zawartości

Giełda Wrocław ...


Damianer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie dość może się wydawać dziecinne i monotonne. Ale naprawdę mi na tym zależy, a szukając znalazłem kilka pozycji ....

 

Co do tematu ... Gdzie się odbywa owa giełda ? (jaka ulica ) W jakich godzinach ? I czy odbędzie się za tydzień, mam na myśli piątek czyli święto ... I jakieś wskazówki co na owej giełdzie znajdę, i za jakie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie wspomniałem ... Zoologiczną w sensie zwierzaki, akwaria ... Głównie chodzi o akwarystykę jak się można domyślić . ; D

Edit:

 

Chodzi mi oczywiście na terenie Wrocławia ...

 

Słyszałem, że w piątek ... Ale dokładnie nie wiem gdzie ... :oops:

 

Kahl: edytuj posty. Przenoszę, do innego odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem w google:

We wrocku sa dwie giełdy jedna w piatek na bazie Transbudu druga w niedziele koło dworca świebodzkiego. Otwarte od 7-8 rano do 13.

Albo tu:

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.

52-438 Wrocław, ul. Giełdowa 12 (wjazd od ul. Karmelkowej i od ul. Tynieckiej), tel. 71 334 09 34, e-mail: marketing@dchrs.com.pl,

Koszt wjazdu to 7 zł/osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja się wypowiem

Dzięki grzegrzół za informacje ale część z nich jest już nieaktualna.

Dawno dawno temu kiedy Marino przy ul. Żmigrodzkiej było jeszcze bardzo malutkie była giełda zoo w Transbudzie właśnie ale tego już nie ma tam. Obecnie jest na terenie Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. przy ul Giełdowej odbywa się w piątki i można już tam być chyba od 5 rano, spokojnie można się tam zjawić o 8-9 i jeszcze sporo ludzików ze zwierzyną jest, a luda się zjeżdża całkiem sporo i niby ze wszystkim. Akwarystyka, terro, ptaki, karmówka, akcesoria i dekoracje.

 

W niedziele jest eż coś na kształt szaberplacu zoologicznego na terenie przy giełdzie elektronicznej przy ul Robotniczej. Wejscie tam kosztowało dla dorosłego 2 zł dla małych dzieciów do lat 10 0 zł. Ogólnie to tam też wszystko w standardzie polskim. Jak chodzisz bez celu to niby wszystkiego jest dużo, jak masz jakiś cel to się przeważnie targety pochowały.

 

I jakieś wskazówki co na owej giełdzie znajdę, i za jakie pieniądze.

har har har, hurtowe zakupy to hurtowe pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...