Jump to content

Cienki łupek na sciankach

andrejus17
 Share

Recommended Posts

Mozesz uzyc spienionego PCV. Pamietaj zeby kamien nachodzil na kamien, bedzie wtedy fajny efekt, nie obejdzie sie bez mlotka i fantazji. Kamienie do PCV mozesz przyklejic za pomoca silikonu akwarystycznego. Pamietaj zeby kamienie jak i PCV przed przyklejeniem przetrzec denaturatem. Pamietaj, jezeli masz duze akwarium i laczenie na srodku to bedziesz musial przedzielic PCV na pol... Pamietaj rowniez o mocnej szafce bo bedzie to nie mala waga tego tla i reszty...(u Ciebie sa to boki takze nie powinno to tyle wazyc) Jak juz wsadzisz do akwarium tlo to zasyp piaskiem lub czymkolwiek co masz w akwarium, mozesz rowniez przyklejic na silikon, ale jak pozniej tlo Cie sie znudzi to bedzie to nieestetycznie wygladalo.

Mozesz bez silkonu, mozesz polozyc steropian na to tlo z lupka przysypac piaskiem i tez powinno sie trzymac, pokombinuj troche... Mozesz takie przylepce stylu zamontowac jak do filtrow maja, napewno pomoze. Niech ktos inny sie wypowie, bardziej doswiadczony moze sie myle...

Będzie , jeśli tego porządnie nie uszczelnisz.Innym sposobem o którym czytałem było wykonanie tła w taki sposób aby cyrkulacja wody występowała także za tłem. Szczerze mówiąc trudno mi to sobie wyobrazić . Niedługo tez będę coś majstrował z tłem i pomimo wszystkich tych przeciwności zdecydowałem się na tło wewnętrzne . Efekt jest powalający.