Skocz do zawartości

[33l] moje małe skromne


pieetrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: Akwarium:

33L

 

:arrow: Filtrowanie:

zwykła pompka FANFILTER

 

:arrow: Obsada:

- 3 danio

- 3 molinezje

- 4 gupiki (następnych 15 jest w mniejszym akwarium)

- 2 kiryski

- glonojad (Zbrojnik niebieski )

 

Akwarium mam od tygodnia,nie mam jak na razie super pomysłu na urządzenie.. Niestety przez własną głupotą straciłem ponad 20rybek,tak więc powoli do przodu ;)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że będę z Tobą szczery, ale dla mnie totalnie brzydkie i obsada męczy się jak c**j :roll: Akwa od tygodnia i już rybki? Do tego, jak sam piszesz, 20 już straciło życie przez Ciebie... Ogarnij najpierw swoją wiedzę, a potem zakładaj akwa, nie na odwrót "Matko Bosko Kochano!" :zamieszany: To tyle krytyki :P

W akwa zostaw gupiki, możesz kilka dołożyć z tego drugiego zbiornika, a reszta do oddania :!: Roślinki tylko 2, więc przesadź je na tył i dokup mniejsze na 1 plan. Najlepiej wykombinuj korzeń i na niego meszek, termometr na tył i wyjmij tego okropnego, dziecięcego ludzika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za małe i na serio bez tego będzie lepiej wyglądało, nawet jeżeli będzie mało roślin.

Ogółem to takie statki itd nie wyglądają ciekawie. Na początku wydaje się fajnie.

 

Co do krytyki... Każdy jakoś zaczynał... metodą prób i błędów dochodzi się do najlepszych efektów, no tylko szkoda tych rybek. Oczywiście dążymy do jak najlepszych warunków dla ryb, ale nikt nie został mistrzem mając jedynie wiedzę teoretyczną! Nikt z tutejszych ludzi nie zaczął od hodowli high-tech z jednego biotopu. Zaczynając grać w piłkę nikt nie czyta milionów podręczników, a później idzie do klubu, po prostu kopie piłkę i później się człowiek doskonali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...