Skocz do zawartości

450 l edycja obsady


togaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam:

 

około 60 razbor klinowych

1 altum orinoko f3 samiec - nie dokupię więcej, nie oddam też więc musi zostać

kiryski lamparcie 8 szt

bojowniki 1+4

otosek około 60

20 amano

 

Chciałbym coś dorzucić, ale co:)

 

Myślę o 4 skalarach, nie będzie to problemem przy altumie?

Chcę też dokupić 12 lamparcich

 

Jeśli nie skalary to co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hej, temat był bez echa, mi też jakoś czasu zabrakło, jednak teraz przyszedł już czas na działanie. BW będzie gotowe za max tydzień, pozostała decyzja czy zmieniać obsadę czy nie...

 

mam kilka opcji (podpowiedzi od domowników itp), pomóżcie co lepiej wybrać i co się nie pozabija wzajemnie

 

1- dokupienie 4 paletek, rezygnacja z bojowników i krewetek

 

2 - rezygnacja z altuma, dokupienie 12 lamparcich kirysków i pary akar pomarańczopłetwych

 

3 - dokupienie 5 altumów jak ktoś podpowie gdzie tanio kupię... bo cena rzędu 120/szt obecnie poza zasięgiem niestety

 

Wizja mojej dziewczyny to rezygnacja ze wszystkiego i zrobienie jakieś diebelskiej obsady z pielęgnicami, ale to nie przejdzie gdyż nie chcę się pozbywać swoich wychowanków :geek:

 

co wy zrobilibyście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynie pomagam zakładać 300l więc będzie miała pole popisu co do obsady, powiedziałem jej że jak weźmie moje rybki to ja zrobię jej obsadę ale nie chce :) więc u mnie wchodzi w grę tylko opcja 1 2 i 3 - osobiście optuję za 1 lub 2 nie wiem tylko czy wszystko będzie ok więc szukam porad - dodam że brak u mnie pokrywy, nie wiem jak to się ma do paletek czy akar (o paletach różnie słuchać a o akarach się nie doszukałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc na pewno odpadają - co z paletkami, czy przy takiej obsadzie i litrażu będzie ok?

 

co do altuma którego posiadam - jest to osobnik nadzwyczaj spokojny. Ma jakieś 15 cm wysokości a w ogóle nie jest agresywny - otoski wielkości 2-3 cm po nim skaczą a on nic:) Nawet zabłąkanej RC nie pomylił z pokarmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...