Jump to content

Pokarmy mrożone


marcintr1981
 Share

Recommended Posts

Dla Twoich ryb odpowiednie będą: drobniutka ochotka, czarny komar, dafnia (polecam ze spiruliną albo wybarwiającą z IchtyoTrophic), oczlik, rurecznik (kiryski się po tym pięknie wycierają). Oczywiście niektórych jak rurecznika i ochotki nie dajemy codziennie ale to już sobie doczytaj, który z robali jest tłusty a który wysokobiałkowy itp.

Link to comment
Share on other sites

Ok dziękuję za porady, zdecyduję się na produkty IchtyoTrophic: dafnię+dodatki, oczlika+dodatki, oraz drobną ochotkę z czosnkiem.

Mam jeszcze jedno pytanie. Oprócz mrożonek moją gromadkę (gupiki,miedziki,kiryski sterby,kosiarki oraz otoski) karmię pokarmami: Hikari Tropical-płatki, Hikari Micropellets, Hikari Sinking Wafers, Sera Gvg-mix-płatki oraz Tropical spirulina forte drobny granulat. Coś jeszcze dodać, czegoś brakuje?

Link to comment
Share on other sites

Raczej nic nie brakuje, ale od czasu do czasu mógłbyś też podać np ugotowany kalafior, groszek zielony konserwowy(bez łupinek), brukselkę.

Obserwuj natomiast czy otoski nie będą podjadać robali, bo mogą paść- to typowi roślinożercy. Kiryskom też za dużo "mięcha" lepiej nie podawać.. chociaż one akurat wszystkożerne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...