Skocz do zawartości

Wzmocnienie do szafki


konrad_7g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja szfka jest z płyty 18mm, tak blat jak cała konstrukcja łącznie z "plecami".Jest zrobiona specjalnie pod akwa 200litrów. Szafka ta nie ma nóg,podstawą jest również 18 milimetrowa płyta 100x50 tak jak akwa. Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem jest podstawa bez nóg,dlatego że ciężar jest rozłożony na dużej powierzchni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz troszkę grosza i możliwości to kup kątownik w żelaznym sklepie i albo sam zrób albo zanieś do jakiegoś ślusarza żeby ci to pospawał w konstrukcje a później jedź do castoramy lub stolarza i kup odpowiednią płytę żeby to zamocować do tej konstrukcji ja mam tak zrobione i wygląda bardzo estetycznie co prawda akwa. jest 120l ale szafka jest przygotowana na 300l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach Twoja szafka wygląda solidnie,posiada oprócz zewnętrznych ścianek dwie wewnętrzne,bez obaw możesz stawiać baniak. Moje 200L stoi na stoliku z jedną ścianką działową po środku a Ty będziesz miał ok. 50kg. więcej, nie ma obaw. Jak chcesz być pewniejszy to możesz dorzucić grubszy blat albo "plecy" ale powinno być dobrze tak jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...