Skocz do zawartości

baniak 150 l


cobraus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam baniaczek 150l narożne 70*70*10*10*70 znaczy boki po 70, skosy po 10, i przód 70, na 48h . moje pytanko dotyczy obsady:

2*sum rekini; "wzięte bez wiedzy o ich rozmiarach i teraz mi ich szkoda bo są piękne"

5*neon inesa;

2*bocje lamparcie;

1*bojca tygrysia;

4*brzanka sumatrzańska;

1+1 wielkopłetw wspaniały

1*żałobniczka [reszta padła]

1*mały skalar;

1*bojownik

dodam że nic sobie nie robią i są zdrowe

proszę o ustabilizowanie mojego baniaka mam młode roślinki (nazw nie pamiętam jedna to chyba żabienica) dopiero się wdrażają w baniak, kokos i na dnie drobniutkie 0,5*1mm białe kamyczki ph7,5 sprawdzane co drugi dzień co w przyszłości napowietrzane tylko w nocy, oświetlenie 2*18w i filtry wewnętrzne jeden na gąbce do 150l a drugi do 60l gąbka i węgiel

z góry dzięki za propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2*sum rekini; "wzięte bez wiedzy o ich rozmiarach i teraz mi ich szkoda bo są piękne" - oddaj, naprawdę ;) . Dorastają do pokaźnych rozmiarów.

5*neon inesa; - stadne min. 8 sztuk.

2*bocje lamparcie; - oddaj, wymagają większej powierzchni dna

1*bojca tygrysia; - jak wyżej

4*brzanka sumatrzańska; - stadne min. 8 sztuk, w mniejszej liczbie zazwyczaj są agresywne i podgryzają inne rybki.

1+1 wielkopłetw wspaniały - mogą być agresywne zwłaszcza w przerybionych akwariach.

1*żałobniczka [reszta padła] - stadne min. 6-8 sztuk. Moim zdaniem zdecyduj się na jedną większą ławicę neonów lub brzanek.

1*mały skalar; - odpada, przy takiej wysokości akwarium.

1*bojownik- ok, brzanki nie podgryzają mu czasem ogona? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ciężko ocenić to Twoje akwarium nie podoba mi się tło na bokach zdecydowanie lepiej wyglądałoby jednolite. Natomiast sprawa najważniejsza na filmie widać jak ten biedny sum rekini gania wzdłuż przedniej szyby (najdłuższej prostej w tym akwarium) ewidentnie już brakuje mu miejsca pomyśl jak będzie wyglądało jego życie jak jeszcze urośnie. Proszę Cię miej wyobraźnię i oddaj ryby nie pasujące do tego litrażu, o których napisał kolega Gost. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...