Skocz do zawartości

[70] Black Water


Gaweł
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W takim razie powodzenia ;)

ja niestety kupiłam chyba 2 samce - do końca nie jestem pewna bo niektórzy twierdzą, że to para a niektórzy, że to 2 samce więc już mam niezły mętlik w głowie. :shock:

orientujesz się po jakim czasie u samicy robi się różowy brzuch?

 

A Twoje akwarium całkiem fajnie sie zapowiada, będę czasem tu zaglądać i zerkać na postępy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiejszy stan akwarium to kompltna masakra :evil:

Rogatek praktycznie cały znikł,

Cabomba też zaczyna znikać :zamieszany:

W akwarium zaczeła panować jakaś epidemia glonów ;/

Planuje zrobić restart zmienić podłoże i myśłe nad tym by dać na cały tył nurzańca a na cały przód tą roślinke co jest z przodu (jest na poprzednich zdjęciach) :)

Co wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ze to jedno z gorszych rozwiązań. Zrobisz restart, czyli znowu zero bakterii, jakieś 2 - 3 tygodnie czekać aż zbiornik się ustabilizuje....Po co? Jakie chcesz podłoże dać? A nie lepiej nać nawóz pod korzenie? Rośliny jakie masz oprócz kabomby i rogatka(który jest ciężki w utrzymaniu moim zdaniem) powinny się rozwijać. Kabomba przy twoim oświetleniu nie ma szans istnieć.

Dodaj oświetlenie, daj nawozy i czekaj.

Jeśli chcesz za każdym razem, gdy Ci nie będzie coś wychodziło robić restart to powodzenia życzę :zamieszany:

 

Epidemie "jakiś" glonów też należało by opanować JAKOŚ a nie od razu akwarium restartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...