Skocz do zawartości

Czysty tlen


pawel1997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nie było podobnego tematu, i że to dobry dział.

 

Chciałbym kupić krewetki RC na allegro paczką priorytetową http://allegro.pl/krewetki-fire-red-red ... 56333.html . Piszą, że woreczki z krewetkami są dopełniane czystym tlenem i nie wiem czy tego tlenu starczy na czas transportu. Z mojej miejscowości do Warszawy jest jakieś 120km. Czy krewetki przeżyją transport i czy opłaca się je kupować. Nie będą narażone na zbyt duże wstrząsy, jak myślicie? Ktoś może kupował już krewetki w taki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że wszystkie nie przeżyją jednak niektóre mogą dożyć ale będą pewnie w złym stanie...Zacytuje Ci coś co pisze na aukcji

Nie wysyłam za pobraniem. <--- jeżeli krewetki nie przeżyją gość nie odda kasy i zwali na kuriera NA 100000%

Mój wniosek: NIE ZAMAWIAJ ZWIERZĄT PRZEZ ALLEGRO, chyba że odbierzesz osobiście albo to nie zwierzęta akwariowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, sprzedaję krewetki od dawna, mieszkam na "odludziu" i zawsze do klienta wysyłam, może sobie iść na drugi koniec Polski 2-3 dni paczka i dam gwarancję że 100% krewetek przeżyje. Zwykłą paczką priorytetową za 12zł, worków tlenem nie napełniam bo nie będę kupował butli z tlenem skoro i tak krewetki przeżywają podróż. Jak się umie dobrze zapakować to dochodzą całe, a w tym mam już doświadczenie.

 

 

 

Chcesz krewetki - pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...