Skocz do zawartości

Obsada 84L


cyymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z tym iż w moim akwarium doszło do tragedii i cała obsada umarła :cry: muszę teraz skompletować nową.

Moim nowym nabytkiem do akwarium w ten weekend stały się pseudomugile furcatus w ilości 6 sztuk.

W tym momencie pada moje zapytanie do was o propozycje uzupełnienia obsady jeszcze w jakieś rybki stadne i ładną parkę lub harem do kompletu. Z góry dziękuje i pozdrawiam

 

ps.Mogą to być rybki niestandardowe to poszukam u siebie w mieście i w akwarium także mieszkają krewetki które wcześniej mieszkały u mnie z ramirezami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba ta jest ponoć problematyczna więc zaleca się ją hodować w akwarium jednogatunkowym. A jeżeli już to ryby najlepiej żeby były odpowiednie dla jej warunków.

W toń bym już nic nie dawał najwyżej zwiększyć liczbę modrooków. Może stado kirysków na dno i jakiś harem pielęgniczek. Napisz wymiary będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary akwa to 60x35x40

a cała obsada wymarła po tym jak z niewiadomych przyczyn uszkodził się zaworek precyzyjny od co2 i cała butla poszła do akwa w 2 weekend jak mnie nie było w domu

Porzednia obsada to:

10 x microrasbora galaxy

5 x verneri (tęczanka filigranowa)

1+1 ramirez

6 x crystal red

4 x amano

xxx x red cherry

 

kiryski odpadają ze względu na trawnik w akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Po długich poszukiwaniach i oczekiwaniach znalazły się czekoladowce w moim zbiorniku :D .Dziękuje wszystkim za pomoc w doborze obsady, choć ta przedostatnia to jakiś noworoczny żarcik chyba był hehe.Więc na chwile obecnom obsada wygląda tak:

10 x Pseudomugil Furcatus

4 x otosek (muszę dokupić 2 szt.) ps. wcześniej było ich 5

5 x gurami czekoladowy może bedzie 2+3 lecz wszystko się okaże niebawem ponieważ rybki w średniej kondycji, pan w sklepie trzymał je 3 dni w kranówce :shock: i zobaczymy jak się skonczy może i nawet na 1+2 oby nie.

2 x Ramireza 1+1 (lecz narazie nie zakupione ponieważ zobaczymy jak wyjdzie z gurami, a nie chcę przerybiac akwarium)

5 x amano

5 x crystal red

xxx rc

 

Myślę że temat można zamknąć

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...