Jump to content

Jak rozmnożyć ramirezy?


balonówek
 Share

Recommended Posts

Witam,jestem nowy tu,i zacznę od zapytania:jak rozmnożyć P.ramirezy?Mam 80L a w nim 1glonojad,4kiryski,2prętniki karłowate,14neonów,4ramirezy(2+2),i 3mieczyki.Mieczyki kupiłem rok temu gdy zakładałem akwa (wiem mają mieć większe akwarium)ale nie oddam ich do tych akwarii w zoologach bo trzymają się u mnie bardzo dobrze:)Obsade oprócz mieczyków kupiłem tydzień temu.Zauważyłem ze samiec interesuje sie samiczka,ale co dalej...?Przeważnie w nocy jak mają zgaszone światło to samiec podpływa do samicy i tak się kręcą bardzo blisko siebie,nie wiem czy to walka czy tarło.Powiedzcie:)Dziękuje.

 

 

Kolejny twój temat i kolejne masakryczne błędy , nawet w tytule tematu tutaj powinno być znowu ostrzeżenie jednak mam nadzieje ze to się zmieni i nie będę musiał poświęcać czasu na poprawianie twojej pisowni .ECIK-GFC .

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym raz zobaczyć jak to jest jak się rybki trą pilnują dzieci itp. Moja siostra nie długo kupuje sobie akwa to bym jej dał parę a resztę do zoologa lub dałbym ogłoszenie:)jak a miejsca mają jeszcze dużo do pływania poniewaz mam dość dużo roślin zeby mogły chować się i i wariować.Tak mam,ale dużo mniejsze akwa jakby co to przełożę parkę .

 

 

Dwa słowa !

 

Pisownia .Ostrzeżenie .

 

 

ECIK-GFC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...