Skocz do zawartości

Tęczanka bosemana


adam.koscierzyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

180l:

- tęczanka bosemana lub prętnik pręgowany - 1+3 szt.

- zwinnik czerwonousty - 20 szt.

- grubowarg zielony(lobeo) - 1 szt.

- zbrojnik niebieski - 1+1 szt.

- pielęgniczka kakadu 1+2 szt lub kirysek lamparci 4 szt

 

112l:

- prętnik karłowaty lub tęczanka bosemana- 1+3 szt.

- zwinnik czerwonousty - 14 szt.

- kirysek lamparci - 6 szt.

- zbrojnik niebieski - 1+1 szt.

 

czy tęczanki można wiecej ? bo co do prętnika karłowatego czy pręgowanego to wiem, że musi być harem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neona i pseudomugil nie chcę...

Ławica wystarczy jedna z czerwonoustych :)

Myślałem nad brzankami zamiast prętników.... bo na gurami (marzyłem o nich) jest za małe aqa.

Pytanie tylko czy do tych obsad dać zamiast prętników brzanki... jeśli tak to ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzanki to też ryby stadne ;)

A jakie Ty chcesz gurami , że za małe akwa ? Całujące czy olbrzymie ? Jeśli dwuplame czy mozaikowe to spokojnie możesz je mieć, ale podaj jeszcze dla pewności wymiary baniaków.

Tylko nie wiem czy zwinniki nie będą im odgryzać 'pręcików' :roll: Bo zwinniki to jednak złośliwe bestyje są ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwarium 90 x 40 czyli 180 l ewantualnie 70x40 czyli 112 l

Rafi200 napisał mi...

 

"Gurami dwuplamiste i moziakowe minimum 200l. Syjamskie i księżycowe z racji że są jeszcze większe potrzebują jeszcze większego akwarium."

"A na gurami akwarium za małe. Rozumiesz? Nie przekonasz mnie powiększoną i wygrubioną czcionką."

 

:(:(:(

 

 

wiec odpuściłem sobie gurami... zaintresowałem się prętnikami jak Rafi200 polecił..jednak zobaczyłem tęczankę bosemana i dlatego zamiast gurami i prętników wolałbym dać ją :) pytanie ile sztuk, bo akwaria są różne 180 l i 112 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...