Skocz do zawartości

Pokarm dla neonek i bojownika - wpadka sprzedawczyni.


kasia_12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj jak byłam w zoologicznym prosiłam panią o pokarm wybarwiający DLA NEONEK I BOJOWNIKA a pani dała mi dla złotych rybek :shock: Nie spojrzałam na pokarm - mój błąd, bo gadałam ze sprzedawczynią o karmie dla świnek. Jak przyjechałam do domu, przeczytałam co tam na opakowaniu pisało i dowiedziałam się że to pokarm wybarwiający DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW ZŁOTYCH RYBEK! I co mam zrobić ? wymienić na inny, czy mogę podawać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj jak byłam w zoologicznym prosiłam panią o pokarm wybarwiający DLA NEONEK I BOJOWNIKA a pani dała mi dla złotych rybek :shock: Nie spojrzałam na pokarm - mój błąd, bo gadałam ze sprzedawczynią o karmie dla świnek. Jak przyjechałam do domu, przeczytałam co tam na opakowaniu pisało i dowiedziałam się że to pokarm wybarwiający DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW ZŁOTYCH RYBEK! I co mam zrobić ? wymienić na inny, czy mogę podawać ?

1. Nazwe wymyśla marketingowiec.

2. Nie ma czegoś takiego jak pokarm wybarwiający dla neonów - przynajmniej nie z znam nazwy.

3. Według mnie nadaje się, większość ryb wybarwia się jedząc te same/podobne związki.

4. Jeżeli granulacja będzie zbyt duża rozkrusz palcami.

5. Sprzedawczyni raczej się nie pomyliła, (chociaż jest dedykowany pokarm wybarwiający dla bojownika) jednak różnica pomiędzy twoim a wymienionym byłaby najprawdopodobniej głównie w cenie/nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...