Skocz do zawartości

metna woda


kery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem poczatkujacy kupiłem wczoraj akwarium 60l i co się stało wody nalałem uzdatniacza takrze kamyczki,jedna myszle,jeden konar i kamyk i oczywiście rybki filtr zamatowany i grzałka i na drugi dzień woda stała się metna co robic?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem poczatkujacy kupiłem wczoraj akwarium 60l i co się stało wody nalałem uzdatniacza takrze kamyczki,jedna myszle,jeden konar i kamyk i oczywiście rybki filtr zamatowany i grzałka i na drugi dzień woda stała się metna co robic?pozdrawiam

Co rozumiesz pod pojęciem mętna ?

Taka biała? - jak tak to nie przejmuj się to normalne podczas stawiania nowego baniaka

Jeśli inna podaj jej kolor lub zdjęcie, napisz filtrację

 

Teraz pytanie za 10pkt. Dla czego wpuściłeś rybki :shock:

Akwarium musi dojrzeć... minimum 2 tygodnie musi funkcjonować akwarium zanim wpuści się naszych podopiecznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filter to Hailea model HL-BT400 obecnie deszczówka a pytanie Dla czego wpuściłeś rybki?jak kupiłem to kazano mi je wpuścić zaraz po napełnieniu więc tak zrobiłem

 

Zmieniłem do właściwej wielkości - jano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku musisz poczytać wszystkie poradniki jak założyć akwarium a jest na tym forum trochę ich tylko musisz poszukać, użyj opcji :szukaj:

Najpierw musisz nalać wodę i włożyć filtr, żeby działał i poczekać 2 tygodnie a potem wpuszczasz ryby.

Masz tu jeden link taki znalazłem:

viewtopic.php?f=43&t=6354

 

Edit:

Filtr tez do bani....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro kupiłeś to kazano Tobie je wpuścić... pewnie żeby w worku nie męczyły się ....ale pytanie czemu je kupiłeś tak szybko? można by powiedzieć: 'jak nie uważałeś jak robiłeś, to rób jak uważasz". opracowania różnego rodzaju, czy fora czyta się przed a nie po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekcja nr 1

Nie słuchaj rad sprzedawców.

Zadanie domowe

poczytaj ma temat cyklu azotowego w akwarium.

Rada

jak nasz kogoś kto ma akwarium to wez od niego trochę wody z jego zbiornika.

 

Poczytaj na internecie lub forum jak założyć akwarium...

Nie przejmój się początki są najtrudniejsze później to sama przyjemność:)

Życzę powodzenia i zapraszam do lektóry o tym co pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...