Skocz do zawartości

Ślimak Anentome Helena.


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy chcesz, ja Ci powiem jutro i co kupisz ? :D

Dziękuje, ta odpowiedź jest taka pomocna. Jutro od razu polece do sklepu i kupie. Napisałeś żebym kupiła kiedy chce, a jak nie mam zatoczków to co ? też mam kupić...

Jeśli nie potrafisz mi pomóc to nie odpowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, ta odpowiedź jest taka pomocna.

Jeśli nie potrafisz mi pomóc to nie odpowiadaj.

NMZC

Jutro od razu polece do sklepu i kupie.

Biegnij i kupuj, nawet dzisiaj

Napisałeś żebym kupiła kiedy chce, a jak nie mam zatoczków to co ? też mam kupić...

To nic, też możesz kupić...

Jaki jest sens kupowania zatoczków jeżeli nie plagi ? One są po to by walczyć z innymi ślimakami a nie po to żeby tylko sobie były w akwarium.

Nie ma sensu kupowania zatoczków. No fajnie, widać inteligencje... a po co gupiki w akwarium ? Tylko żeby sobie były, bez sensu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same się wyżywią resztkami pokarmu, możesz je karmić także owocami lub warzywami np. banan, ogórek.

No to skoro nie widzisz sensu to nie kupuj, i po co się pytasz - szukasz sensu ? Lepiej mieć zapobiegawczo kilka szt. helenek niż walczyć później z plagą zatoczków. Nie znasz przysłowia : lepiej zapobiegać niż leczyć ? ...

 

 

Już nic nie piszę , bo widzę, że niepomocny jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałam że nie mam zatoczków. Tylko jaki jest sens kupowania Helenek skoro się nie ma zatoczków. Z tego co wyczytałam Helenki są drapieżnikami i jedzą tylko inne ślimaki. A gdy się ślimaczki skończą < zatoczki > to trzeba je kupić, żeby helenki miały co jeść. Nie słyszałam by jadły coś innego no, ale to może ja się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...