Skocz do zawartości

Co to za ryba??


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie

Odziedziczyłem kilka ryb z baniaka Tanganika ( miały mieć spływ WC , szkoda mi się zrobiło to je adoptowałem ;) ) , większość z nich zidentyfikowałem oprócz tych , dla podpowiedzi są jednobarwne , głowę mają większą od reszty ciała w pysku widać zęby i w przeciwieństwie do wyglądu jest to bardzo spokojna ryba , 0 agresji wobec jakiejkolwiek ryby lub małych osobników.

post-5690-1368516408051_thumb.jpg

post-5690-13685164080971_thumb.jpg

post-5690-13685164081408_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba jakość ale przypomina trochę szczelinowce lelupa

Nie mówię o szczelinowcu bo ten zółty to wiem że szczelinowiec , myślę o tych 2 pozostałych

 

 

Przyjaciel a nie Edytuje postów i zaczynamy post z wielkiej litery .ECIK-GFC

 

A najśmieszniejsze - jeszcze zły dział. Za całokształt w tym wypadku, nagroda. // Atreyu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba jakość ale przypomina trochę szczelinowce lelupa

Nie mówię o szczelinowcu bo ten zółty to wiem że szczelinowiec , myślę o tych 2 pozostałych

 

 

Przyjaciel a nie Edytuje postów i zaczynamy post z wielkiej litery .ECIK-GFC

 

A najśmieszniejsze - jeszcze zły dział. Za całokształt w tym wypadku, nagroda. // Atreyu.

 

Sorki ale to wszystko z pośpiechu :( wiecie że do tej pory jeszcze mi się to nie zdarzyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może neolamprologus meeli lub telmatochromis burgeoni

To też nie to Pley , wczoraj przerabiałem całą Tanganike , siedziałem do 3 w nocy i bez rezultatu (no i jeszcze dostałem karniaka od administracji :( ale nie protestuję bo słusznie ) .

Znalazłem też ciekawą stronkę http://petra-aqua.com/katalog.php?kat_id=06&lang=en&page=1 (może komuś się przyda ) ale tam też nic nie znalazłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...