Skocz do zawartości

Czy takie filtry wystarczą?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat na prośbę brata, którego nie ma na żadnym forum. Czy takie filtry wystarczą do akwarium 450l? Akwarium roślinne. Obsada jeszcze nie znana.

Filtry to: AQUAEL UNIMAX 500 i AQUAEL UNIMAX 150. Który lepiej na mechaniczny, a który na biologiczny. A może oba biologniczno-mechaniczne?

Akwarium jeszcze nie zalane. Wszystko jest, tylko filtrów nie ma, dlatego może jakieś inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Temat zakładam na prośbę kuzyna. Nie myślcie, ze to ja zakładam kolejne akwa :D. Zakłada on akwarium 200l (jego drugie, posiada obecnie 112l). Pyta. Jakie filtry mam kupić? Chcę tylko z firmy AQUAEL. W akwarium planuje: 4 skalary (2 pary), 1+3 mieczyki, jakaś większa ławica ( jakieś większe rybki, aby skalary nie zjadły), ale jeszcze nie wiem jaką, 8 kirysków pand, i jeszcze coś poszukam, ale nie wiem co. Sporo roślin, oraz ciemne podłoże o granulacji od 1 do 2mm. Cena filtrów nie gra roli. Po prostu tylko z firmy AQUAEL.

Czy Ty masz jakiś problem... czy to kolejny temat do nabijania postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów, tylko mój brat, który musi kupić filtry do swojego akwarium. Po co miałbym zakładać niepotrzebne tematy, aby nabić sobie licznik. Ja wcale nie patrze ile mem rybek i jaki kolor. Gdybym to robił, to bym miał o wiele więcej tematów. Ja chcę tylko pomóc bratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...