Skocz do zawartości

Kubełek do 112l


Faggo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale zapomniałem zapisać że zależy mi żeby nie przepłacać a krucho u mnie z kasą a akwarium chcę założyć tak jak napisanie w podpisie w czerwcu więc czas goni a kasy brak mogę też zainwestować w jakiś wewnętrzny. Jaki? ważne żeby to nie była kaskada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale zapomniałem zapisać że zależy mi żeby nie przepłacać a krucho u mnie z kasą a akwarium chcę założyć tak jak napisanie w podpisie w czerwcu więc czas goni a kasy brak mogę też zainwestować w jakiś wewnętrzny. Jaki? ważne żeby to nie była kaskada.

Co do wewnętrznych to może filtr aquael'a fan 3 plus lub aquel 650 turbo to są 2 wewnętrzne które są bardziej znane, a fan 3 sam mam i nie narzekam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc padło na AquaEl Turbo Filter 650 nie jest drogi a jak patrzę na recenzje na innych forach wydajny jak sytuacja pieniężna będzie lepsza przed czerwcem to pewnie filtrem będzie JBL-e700 Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam hw prawie pół roku i do tej pory zdarzyły mu się dwie "wpadki", ale to z mojej winy. Raz przy czyszczeniu zablokował mi się ostatni kosz, bo podszedł piasek - moje niedopatrzenie, a ostatnio strasznie warczał. Ale to również moja wina bo przez nieuwagę nadłamałam plastik z przykrywki ostatniego kosza. To również wyeliminowałam i służy mi dobrze. Więc za te pieniądze do 112l hw jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacie BIO bo ma wkład biologiczny a nie gąbkę a głowica jest taka sama :zamieszany: To trza być niedomyślnym :roll:

szczupak nie to że odrazu niedomyślnym trzeba być, tylko na stronach nic nie piszą o wkładach ;). o fan 3 plus piszą to samo co o fan 3 plus BIO. ( dla porównania Fan 3 Plus i Fan 3 BIO plus)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xardas! piszesz, że masz ten filtr to czy on ma taki "wkład" ....................? Nie , czyli ten jest BIO i ma pojemnik na media biologiczne. A w zwykłym jest kwadratowa gąbka :zamieszany: Ja już Was nie rozumiem. A nawet na ulotce od filtra jest też o wkładzie BIO (sprawdzałem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xardas! piszesz, że masz ten filtr to czy on ma taki "wkład" ...............? Nie , czyli ten jest BIO i ma pojemnik na media biologiczne. A w zwykłym jest kwadratowa gąbka :zamieszany: Ja już Was nie rozumiem. A nawet na ulotce od filtra jest też o wkładzie BIO (sprawdzałem) ;)

Aha nie no to ok. Chodziło mi tylko o to że nie kumałem jakie są różnicę między tymi filtrami. Jak wiadomo każdy ma prawo pytać i popełniać błędy ;) hehe. Ale dzięki za uzasadnienie :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

errykz może dla ciebie tak , bo może nie widziałeś "zwykłego" fan3 plus , a Xardas! samo podał linka z fotką a się nie zczaił. ;)

A żeby nie było kubełek jaki polecam do 112l : eheim 2213 sam mam i się dobrze sprawuje. Fan 3 mam w 54l i jest oki w 112l trochę nie wyrabiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm no cóż dyskusja się dłuży więc ja powiem krótko padło na HW302 lub AquaEL Turbo Filter 650 polecam zajżenie na 2 inne moje tematy może tam też mi pomożecie

Tu coś o ogrzewaniu:

A tu obsada : viewtopic.php?f=101&t=32886

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...