Skocz do zawartości

kubełek do 300 l


kroni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a więc.w poszukiwaniu kubełka natykam się często na takie filtry

1. http://allegro.pl/filtr-kubelkowy-303-d ... 23044.html

 

 

2. http://allegro.pl/filtr-kubelkowy-wklad ... 76666.html

 

 

2gi jest wypróbowany i daje rade ale kwestia małego poboru pradu jest korzyśc pozycji 1.no i cena.

 

miał ktoś jakieś doświadczenie z tym filtrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych filtrów patrz tylko na serię HW. Nie wiem te filtry są lepsze od tych "JEBAO", ale są przynajmniej sprawdzone. Wiele osób [w tym ja :P] je ma, narzekań nie słyszałem.

 

Kup sobie HW303, powinien wystarczyć w zupełności.

Albo dwa HW302, podobno wyjdzie cenowo, a objętościowo jak chodzi o media filtracyjne chyba nawet lepiej. ;)

 

Na przepływ nie patrz. To co tam pisze że te filtry mają 1000l/h przy HW302, albo 1400l/h przy HW303 to bajki. Co nie zmienia faktu że do takiego akwarium sam HW303, albo dwa 302 wystarczą w zupełności.

Co do zużycia prądu - tu jest problem. Filtry, a dokładniej silniczki są bardzo prądożerne. Na czymś musieli oszczędzać i to jeden z powodów dla którego te filtry kosztują śmieszne pieniądze. W każdym razie dodatkowych 35W nawet nie powinieneś zobaczyć na rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przepływ nie patrz. To co tam pisze że te filtry mają 1000l/h przy HW302, albo 1400l/h przy HW303 to bajki. Co nie zmienia faktu że do takiego akwarium sam HW303, albo dwa 302 wystarczą w zupełności.

Co do zużycia prądu - tu jest problem. Filtry, a dokładniej silniczki są bardzo prądożerne. Na czymś musieli oszczędzać i to jeden z powodów dla którego te filtry kosztują śmieszne pieniądze. W każdym razie dodatkowych 35W nawet nie powinieneś zobaczyć na rachunku.

1000L/h lub 1400 może jest ale gdy filtr jest pusty , a co do prądu to masz rację , ja jeszcze raz polecam te filtry .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...