Skocz do zawartości

ubezpieczenie przed zalaniem


bombelek8913
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mieszkam u rodziców w domu i jestem zameldowany czy moge wykupię jakieś ubezpieczenie na siebie przed zalaniem mieszkania mam akwarium 300l i mam obawy i nie mogę spać że akwarium mi pęknie na 2 połowy i woda będzie na podłodze i zaleje sąsiadów czy są jakieś polisy jak tak to jakie i gdzie można taka polię wykupić .Proszę o ajkieś rady co mam zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu na to tak jestem przestraszony

:D

 

Skoro nie masz na to czasu, zrobię to za Ciebie!

search.php?keywords=ubezpieczenie&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

A tak na poważnie i tak dziś nie wykupisz ubezpieczenia, więc chyba możesz na własną rękę trochę poszukać?

+

http://www.mieszkania.ubezpieczenie.com ... ,1132.html

+

Jak zrobisz wszystko jak należy [podkładka pod akwarium, stabilna wypoziomowana szafka, brak dużych kamieni bezpośrednio na podłożu akwarium/opartych o ścianki], to szansa rozstrzelnienia akwarium to mniej niż 1%...

Obecne baniaki to nie to co było 10 lat temu. Dziś masz nawet gwarancję na parę lat producenta.

Zresztą, akwaria nie łamią się w pół tak że cała woda wylatuje w ciągu kilku sekund. Za dużo amerykańskich filmów. Zwykle jest tak że najpierw sączy się kropelkami... Wystarczająco dużo czasu na reakcje, a i szansa zalania mieszkania nikła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...