Skocz do zawartości

Jaki filtr zewnętrzny do 200zł [112l]


Krzychu16237
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 200-210zł w necie kupisz fluvala 205. Dobry filtr, nie jakiś tam chiński bubel. Lepiej wydać wszystkie przeznaczone pieniądze a nawet dołożyć parę groszy tu ok 10zł aby póżniej nie żałować.

 

A u mnie ten "chiński bubel" chodzi już dwa lata i gdybym miał kupić znowu kubeł do akwa to kupił bym jeszcze raz ten sam, bo skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 200-210zł w necie kupisz fluvala 205. Dobry filtr, nie jakiś tam chiński bubel. Lepiej wydać wszystkie przeznaczone pieniądze a nawet dołożyć parę groszy tu ok 10zł aby póżniej nie żałować.

 

A u mnie ten "chiński bubel" chodzi już dwa lata i gdybym miał kupić znowu kubeł do akwa to kupił bym jeszcze raz ten sam, bo skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

 

U mnie też "Chiński bubel " zdaje egzamin na 6+ więc po co przepłacać? tylko po to żeby mieć markowy sprzęt który działa tak samo jak Chińszczyzna ? Płacisz za markę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja powiem, że myślałem nad 3 filtrami właśnie kilka dni temu i też miałem dylemat czy kupić tego chiniola, czy jakiś markowy - do wyboru w przedziale cenowym do 200zł miałem jeszcze crystal flo 40 niemieckiego producenta Hagena i Aquaela Mini Kani 120. No i po opiniach komentarzach i tego co wyczytałem wybrałem Aquaela Mini Kani. Pamiętaj - najbardziej liczy się powierzchnia z wkładami a Aquael posiada ją 4L, czyli największą z tych 3 filtrów, a dodatkowo spotkałem się z opiniami, że te HW-302 chińskie tracą po jakimś czasie swoją moc przepływową i jestem ciekawy, czy koledzy to zauważyli, fakt może i to HW302 jest tańsze, u mnie w mieście w sklepie za to HW chcieli 200zł, a dzisiaj pojechałem 50km dalej i kupiłem minikani Aquaela za 199zł. Argumenty za? 1. cena taka sama a nawet jakbym miał dopłacić to bym to zrobił, 2. Aquael to polski producent i masz gwarancje na miejscu a nie niewiadomo gdzie, a jak dzisiaj wiadomo psuje się tylko to, czego nie używamy. Pozdrawiam :) Aha najważniejsze - Jakość wykonania 3małem wszystkie 3 w ręce no i HW wypadło najgorzej, oczywiście bez urazy do użytkowników to tylko moje osobiste spostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...