Skocz do zawartości

pomoc przy restarcie


Rekomendowane odpowiedzi

musze zrestartowac zbiornik 112l poniewaz dopadla mnie plaga krasnorostow z obecnego aqwa zostana tylko ryby reszta idzie do smieci chce w ten sposob zmniejszyc ryzyko przeniesienia glonow do nowego starego zbiornika:) bo chyba wygotowanie zwiru nic nie da?? ale prosze o podpowiedz jakie rosliny najlepiej posadzic przy restarcie?? i na co pozniej je moge pozamieniac?? podloze to sam zwir jak wspomnialem aqwa ma 112l i oswietlenie 3x18w chcialbym miec duzo roslin ladny trawniczek oraz rosliny na srodek i tyl aqwa jak cos moge tez zrobic bimbrownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restart to restart... rybki przenies do innego zbiornika i ustaw wszystko od nowa w akwa. Oswietlenie to masz seryjne czy sam montowales? Mi sie wydaje ze do 112 l 3 x 18W to troszeczke za duzo. Co do roslinek to nie wiem... jakas kwarantanna chyba by sie im przydala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrywa z oswietleniem jest przerabiana przedtem bylo 2x18w i to bylo za malo:) wiec dolozylem jedna swietlowke a jak pisalem z tego zbiornika zostaja tylko rybki reszta idzie do kosza i chcialem sie dowiedziec jakie to sa roslinki szybko rosnace bo wiem ze one sa wlasnie dobre przy zakladaniu nowego zbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...