Skocz do zawartości

Obsada 180, czy pasuje..


zbik_zbik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Trochę zmian zaszło w moim baniaku... (100x40x45) większość niestety przypadkowych.

W każdym razie obsada wygląda teraz tak:

4 x Gurami złote (parka i dwa młode przeżyły)

4 x Pielęgnica Kakadu (harem)

8 x Neonki

2 x Platka

2 x Molinezja (dwa samce: 1 żaglopłetwy biały, 1 black molly - tak wyszło że są...)

5 x Kirysek Pstry

6 x Otosek

4 x gupiki (dorosłe udało mi się oddać, cztery młode zostały, jeszcze małe i muszą narazie być...)

i jeden zbrojnik albinos pływa...

 

Co powinienem starać się zmienić w pierwszej kolejności? A jakie zmiany mogę zostawić na później?

Myślałem że ciekawą rybką jest pielęgnica cętkowana, czy się znajdzie w obsadzie? Czy może już za dużo ryb w pobliżu dna?

Żonie podobają się skalary ale w tym zbiorniku chyba nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zbrojnik niebieski.

A co do Gurami to nie jestem pewny... gdyż młode mają dopiero 1 cm, zachowały się jakoś w roślinności :)

O Neonkach (czerwone) też tak myślałem że więcej ciekawiej będzie.

Co do żyworódek to puki co nie martwię się rozmnożeniem - platki są chyba jednej płci (nigdy nie widziałem żeby się rozmnażały), i molinezje też samce dwa, gupiki żeby oddać też muszę poczekać aż podrosną bo nikt niechce malutkich (też koło centymetra), chodzi mi że być może nie mogą żyć w takim stanie, np jak te molinezje, bo tak to są bardzo ładne więc jak bym miał coś zostawiać to właśnie je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...