Skocz do zawartości

Plastikowy model w akwarium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że jakiś korzeń lub skałka.Takich rzeczy jest w naturalnym środowisku ryb mnóstwo,a statek,zamek czy samolot , brak słów na takie ozdoby. Albo akwarium albo graciarnia,ale to jest moje zdanie i nie musisz się stosować.A swoją drogą jak z takiegi samolotu zaczną wyciekać płyny eksploatacyjne to filtr nie wyrobi :D;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

korzeń ładnie by się prezentował... :D

Starajmy dawać się "uśmieszki", tak aby pasowały do tego co piszemy... to co napisałeś jest mądre i jak najbardziej poważne więc ten uśmieszek tu nie pasuje. Oczywiście nie mam tego nikomu za złe ;) Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamien, korzen jak najbardziej! Nie popieram zadnych statkow, zamkow i rybakow na kamieniu :D Wyglada to conajmniej smiesznie i nie odzwierciedla natauralnych warunkow. Tez jak zaczynalem z paroma plastykowymi roslinkami. Teraz wiem, ze to nie najlepiej dla akwa i rybek. Wymienilem wszystkie sztuczne na zywe i akwa prezentuje sie 100 razy lepiej. ZADNEGO PLASTYKU w akwa! No oprocz filtra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od gustu i zdolności modelarza. Ja maluje auta aerografem i nie tylko jestem grafikiem w drukarni więc o estetyczną stronę nie ma się co martwic . model to okręt klasy yokohama. o wysokoćci 20 cm i nedzie go tyklo rozerwany kadłub.

Ale słusznie kolego wychwycił że klej może być toksyczny. o połączenia sylikonowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy wlozyl taki samolocik zrobiony przez siebie.... to co mu w akwarium zrobilo... wwszystkie ryby padly, samolot sie rozwalil. wystarczy przeczytac sklad takiego kleju... :] i powachac ;] kropelka i inne szybkoschnace kleje to jest jedno wielkie g****. nie polecam :) ale to tylko moje skromne zdanie :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy w środowisku naturalnym są stateczki ?

A Titanic?

 

Podejrzewam że masz rybcie SŁODKOWODNE. A jak wiadomo Titanic leży w oceanie. Przynajmniej mi tak mówili xP

 

Nie pchaj zabawek do akwarium. Placyk zabaw? A tylko na wodę może negatywnie wpłynąć. Chyba że "sprawdzone" paskudztwa z akwarystycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak :) macie racje, ale wiecie ... jak to mowia : "o gustach sie nie dyskutuje". jeden lubi np BMW drugi ADUII. jeden lubi w akwarium zywe rosliny a jeden plastikowe modele :) pozdrawiam

No są te gusta i guściki Są BMW i "ADUII" - Jakieś najnowsze Audi . Ale co żywe to żywe a nie disneyland w akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...