Jump to content

Bojowniki a glonojady?

keraj27
 Share

Recommended Posts

6-8 sztuk otosków załatwi sprawę, a bojki nie będą się nimi interesować. ;)

Możesz też spróbować zlikwidować przyczynę powstawania glonów, może coś nie tak ze światłem, albo parametrami. Jednak jeśli jest tak jak piszesz i glonów nie ma dużo, to nawet same rybki sobie poradzą.

6-8 sztuk otosków załatwi sprawę, a bojki nie będą się nimi interesować. ;)

Możesz też spróbować zlikwidować przyczynę powstawania glonów, może coś nie tak ze światłem, albo parametrami. Jednak jeśli jest tak jak piszesz i glonów nie ma dużo, to nawet same rybki sobie poradzą.

Otoski nie będą się kłócić z innymi rybkami ?:D a plus minus ile kosztują :D

Najlepiej jakbyś wypisał całą obsadę, wtedy można dokładnie powiedzieć czy się nadają czy nie.

Jeśli masz tam same bojki to problemu nie będzie. Myślę że innym rybom [jeśli takie masz] też by nie przeszkadzały, pozostaje kwestia ilości i ewentualnego przerybienia. ;)

Ceny bardzo różnie. Od 6-8, aż po 16-18zł je widywałem. Wszystko zależy od sklepu.

Rybki bywają dość drogie, ale radzą sobie z glonami zdecydowanie lepiej niż typowe "glonojady".

Wielkie dzięki za podpowiedź :) już teraz wiem wszystko . Mam jeszcze jedno pytanie nie dotyczące tego. Kupiłem dziś filtr z gąbką i wiem, że podłącza się go do pompki tylko, że to jakaś szklana rurka z plastikowym zakończeniem i nie wiem w którą z tych rurek włożyć gąbkę ? :shock: