Skocz do zawartości

Co zmienić


Brain
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto moja obsada zbiornika 64l (63l?). Czy mógłbym dokupić jakieś krewetki ? Jak tak to jakie i w jakiej ilości ?

 

1+4 mieczyki

1 samiczka molinezji

1 zbrojnik

3 kiryśniki czarnoplame

 

w planach akwarium 300l więc na pewno kiryśniki zmienią miejsce zamieszkania oraz zbrojnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oto moja obsada zbiornika 64l (63l?). Czy mógłbym dokupić jakieś krewetki ? Jak tak to jakie i w jakiej ilości ?

 

1+4 mieczyki

1 samiczka molinezji

1 zbrojnik

3 kiryśniki czarnoplame

 

w planach akwarium 300l więc na pewno kiryśniki zmienią miejsce zamieszkania oraz zbrojnik.

To kup to 300 najszybciej bo tera to obsada zła.

Mieczyki minimalnie 112L, molinezje lepiej czują się w grupie, ale minimum 72L, zbrojnik (jaki )??, kiryśnik czarnoplamy dorasta do 19cm więc wiadomo że za małe akwarium i minimum dla niego to 200L ... :roll: .

 

Aby nie zakładać nowego posta zapytam tu.

Czy takie akwarium o wymiarach 200 cm dł, 30 cm wys, 50 cm szer <300l> nadawało by się na tą obsadę którą mam obecnie w zbiorniku 64l ?

 

Tak, ale musiał byś dokupić trochę molinezji i zbrojnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oto moja obsada zbiornika 64l (63l?). Czy mógłbym dokupić jakieś krewetki ? Jak tak to jakie i w jakiej ilości ?

 

1+4 mieczyki

1 samiczka molinezji

1 zbrojnik

3 kiryśniki czarnoplame

 

w planach akwarium 300l więc na pewno kiryśniki zmienią miejsce zamieszkania oraz zbrojnik.

Chłopie to nie akwa to oboz śmierci dla ryb.Oto nowa obsada

6 kirysków malutkich

parka ramireza

10 neonków innesa

6 platek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oto moja obsada zbiornika 64l (63l?). Czy mógłbym dokupić jakieś krewetki ? Jak tak to jakie i w jakiej ilości ?

 

1+4 mieczyki

1 samiczka molinezji

1 zbrojnik

3 kiryśniki czarnoplame

 

w planach akwarium 300l więc na pewno kiryśniki zmienią miejsce zamieszkania oraz zbrojnik.

Chłopie to nie akwa to oboz śmierci dla ryb.Oto nowa obsada

6 kirysków malutkich

parka ramireza

10 neonków innesa

6 platek

Czytaj dokładnie. On nie chce zmieniać obsady. Pyta się czy może dokupić krewetki. Oczywiście że możesz trzymać krewetki. Jakie? Według upodobania. Możesz RC, ale muszisz wziąść też pod uwagę parametry wody jakie potrzebują poszczególne krewetki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zimny kubeł wody ;)

Widzę, że nie ma co się zastanawiać dłużej nad kupnem 300l tylko je kupić. Do końca miesiąca myślę, że rybki znajdą się w nowym zbiorniku. W takim razie zapytam o obsadę dla 300l uwzględniając w niej te rybki które już posiadam. Doradźcie coś.

 

1+4 mieczyki

1 samiczka molinezji

1 zbrojnik

3 kiryśniki czarnoplame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależnie co będzie chciał hodować. 30cm jest ok o ile ile chce hodować skalarów, palet i dużych (ok. 30cm) pielęgnic, które jednak muszą mieć jaką wysokość.

Jakie ryby ci się podobają?

Do molinezji dokup 2 towarzyszy.

Do zbrojnika partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależnie co będzie chciał hodować. 30cm jest ok o ile ile chce hodować skalarów, palet i dużych (ok. 30cm) pielęgnic, które jednak muszą mieć jaką wysokość.

Jakie ryby ci się podobają?

Do molinezji dokup 2 towarzyszy.

Do zbrojnika partnera.

Napisał jakie ma ryby ;)

A dla kiryśników 30cm wysokości to trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1+4 mieczyk

1+2 molinezja

1+1/2+2 zbrojnik

3 kiryśniki czarnoplame

20 samców gupików

 

Jest dużo pięknych piekniczkowatych ale niestety podejrzewam że w Polsce większości nie dostaniesz. Jakieś większe rybcie, ławice?

 

A co byś poleciła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...