Skocz do zawartości

Zaginął kirysek


judo64
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaginął mi kirysek. Jeszcze wczoraj był a dzisiaj patrzę i go nigdzie nie ma sprawdzałem pod korzeniem , muszlami, kamieniami wszędzie a jego niema czy mógł się gdzieś zakopać i nie wypłynąć, gdzie on może być.

 

Akwa 112 obsada gupiki mieczyki neonki zwinniki bojownik (bardzo spokojny) no i był 1 kirysek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze padł i przez noc już go zjadły albo wyskoczył ci z akwarium rada jeśli nie czyścisz akwarium albo sadzisz roślinek nie pakuj rąk do akwarium tylko dla tego ze rybki nie widać bo to strasznie stresujące dla lokatorów ;) a zresztą masz dość duze akwarium to mógl się tak schować ze twoje szukanie nie dało rezultatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też 6 kirysków w 112l, i 2 dni nie było widać jednego malucha, no to go zacząłem szukać...Znalazłem go za kamieniem martwego z wyjedzonymi oczami, i obgryzioną "czaszką". Do teraz nie wiem co się stało, ale jedno jest pewne:

Muszę sobie kupiś nowego, bo teraz mam tylko 5 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaginął mi kirysek. Jeszcze wczoraj był a dzisiaj patrzę i go nigdzie nie ma sprawdzałem pod korzeniem , muszlami, kamieniami wszędzie a jego niema czy mógł się gdzieś zakopać i nie wypłynąć, gdzie on może być.

 

Akwa 112 obsada gupiki mieczyki neonki zwinniki bojownik (bardzo spokojny) no i był 1 kirysek.

1 kirysek?! Może popełnił samobójstwo, bo to ryba stadna.. :mrgreen:

A tak na poważnie to myślę, że gdzieś się porządnie schował. Ja kiedyś jak wywalałam wszystko z akwa to też się schował i dopiero po spuszczeniu prawie całej wody, wyrwaniu wszystkich roślinek, wyłowieniu innych rybek zauważyłam, że sobie spokojnie pływa więc wiesz... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś tez liczyłem kiryski miałem 6 wstaje 5 myślę se że sam wyjdzie po 2 dniach miałem w planach restart nadal miałem 5 sztuk a co się okazało schował się do statku i nie mógł wyjść. Inny przypadek to Bocja zamiast 3 były 2 schowała się w kokosa i jakoś musiała zahaczyć o kokosa bo wyjść sama nie mogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...