Skocz do zawartości

Pokarm sera vipachips


syriander
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem bardzo początkującym akwarystą. Mam pytanie odnośnie pokarmu Sery Vipachips. Chodzi dokładnie o to, czy mogą się nim odżywiać glonojady. W swojej obsadzie mam między innymi 4 pancerniki niebieskie oraz jednego 16 cm olbrzyma, którego nie jestem w stanie zidentyfikować (podejrzewam że to glonojad złocisty, ale pewności nie mam, gdyż nie wiem czy dorastają one do takich wymiarów). Tabletki sery kupiłem gdyż chciałem urozmaicić dietę obsadzie, a jak zauważyłem najbardziej biorą się za nie właśnie glonojady. Proszę osoby znające się o odpowiedź, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi dokładnie o to, czy mogą się nim odżywiać glonojady.

Cytuję producenta: "Ten nowy specjał jest idealny dla wszystkich ryb przydennych, które nie odżywiają się wegetariańsko. sera vipachips nadaje się m.in. dla kirysów, bocji, jak i niektórych zbrojników, jak np. dla spektakularnego i poszukiwanego zbrojnika "L 46" (Zebra Plecos).

sera vipachips szybko rozmiękają w wodzie, przy tym długo pozostają stabilne. Pokarm nie rozpada się i długo utrzymuje swój atrakcyjny dla ryb smak. Ponieważ sera vipachips nie powoduje zmętnień i nie obciąża wody, pokarm ten jest idealny również dla powolnych i aktywnych nocą ryb, w przypadku których pokarm pozostaje dłużej w akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...