Skocz do zawartości

czy mogę coś jeszcze dodać?


leonII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mom zdaniem możesz jeszcze dodać parę platków,gupików,molinezji,danio itp. nie jestem jednak pewna więc wyszukaj w googlach albo zapytaj w sklepie zoologicznym. :szukaj::google:

Tego lepiej nie słuchaj.

 

Kardynałki oddaj, mają inne wymagania.

proponuje:

neonów dokup tak do 12szt

kiryski dokup do 6szt

bojownika dokup mu 2 samiczki (jeżeli to samiec) żeby powstał harem 1+2

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mom zdaniem możesz jeszcze dodać parę platków,gupików,molinezji,danio itp. nie jestem jednak pewna więc wyszukaj w googlach albo zapytaj w sklepie zoologicznym. :szukaj::google:

A ja bym nic nie dodawał. Chyba że kilka samców gupika. Zwłaszcza tych ryb które zaproponowano wyżej. Kardynałków bym się pozbył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mom zdaniem możesz jeszcze dodać parę platków,gupików,molinezji,danio itp. nie jestem jednak pewna więc wyszukaj w googlach albo zapytaj w sklepie zoologicznym. :szukaj::google:

Tego lepiej nie słuchaj.

 

Kardynałki oddaj, mają inne wymagania.

proponuje:

neonów dokup tak do 12szt

kiryski dokup do 6szt

bojownika dokup mu 2 samiczki (jeżeli to samiec) żeby powstał harem 1+2

pozdrawiam

 

Co to znaczy że kardynałki mają inne wymagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O temperaturę chodzi. Kardynałki lubią niższe temp. niż reszta twoich ryb. W cieplejszej wodzie też dadzą radę ale wybierając obsadę do akwarium dążymy do stworzenia optymalnych warunków dla ryb.

ok dzięki, ale wracając do obsady to wolałbym nie dawać tam gupików bo ponoć bardzo brudzą. Myślałem o parce pielęgniczek ramireza. Co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O temperaturę chodzi. Kardynałki lubią niższe temp. niż reszta twoich ryb. W cieplejszej wodzie też dadzą radę ale wybierając obsadę do akwarium dążymy do stworzenia optymalnych warunków dla ryb.

ok dzięki, ale wracając do obsady to wolałbym nie dawać tam gupików bo ponoć bardzo brudzą. Myślałem o parce pielęgniczek ramireza. Co o tym sądzisz?

 

Możesz dać ramirezy, ale wtedy nie bojowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...