Jump to content

Gdzie podzialy sie HELENKI

Recommended Posts

:?::?::?::?::?::?:

Witam.

Pytanie jak w temacie. Pytam bo od kilu dni nie widze helenek, a zatoczki i swiderki zaczynaja mi sie ponownie pokazywac.

W obsadie zbiornika mam molinezje, gupiki, mieczyki, neonki, glonojady, no i oststnio dostalem zalobniczki. :?:

Wiem ze lubia sobie zerowac w podlozu tylko wydaje mi sie to troche nienormalne ze tyle dni tam siedza i nie wychodza na zaden pokarm nawet lezacy na dnie kilka dobrych minut. Opadajacej przekaski nie mam za bardzo jak dac, bo jak wezme slimaka zgniote i wrzuce do zbiornika to gupiki zaraz z nim sie rozprawiaja i robi sie z tego "syzyfowa praca" hahahahaha.

To spróbuj sera wells chips lub z JBL pleco xl pokarmy dla ryb przydennych.U mnie to działa mam małą obsadę w 260l głównie narybek jednego gatunku nie karmię od miesiąca ale jak to zapodam to wszystko się nagle zjawia to moje obserwacje.

U mnie helenka wyemigrowala maksymalnie na 4 dni, ale jak ja jej nie zaobserwowalem to moja córka zawsze ją wynalazła hehe :) nie przejmuj sie, jak są slimaki u ciebie w akwa to znaczy że Helenka też jest :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...